مجلس زنده به روز رسانی: Rajya سبها به بحث یونیفرم مدنی لایحه امروز

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

parliament, parliament live, parliament live updates, delhi latest news, delhi riots, delhi riots live news, parliament today, parliament today live, parliament live news, parliament news, rajya sabha, rajya sabha live, rajya sabha today, rajya sabha today live, lok sabha, lok sabha live, lok sabha live news, lok sabha live news updates Lok سبها در روز جمعه خواهد شد بحث در مورد این هواپیما (اصلاحیه) لایحه سال 2020 است.

مجلس امروز زندگی می کنند به روز رسانی: این Rajya سبها در روز جمعه را برای بحث یکنواخت مدنی در هند لایحه 2020, هندی, قانون مجازات اسلامی (اصلاحیه) لایحه 2020 و قربانی و شاهد کمک و حمایت از لایحه 2020, در میان دیگران. Lok سبها در ضمن بحث خواهد شد این هواپیما (اصلاحیه) لایحه سال 2020 است.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در روز پنجشنبه روشن در Rajya سبها که هیچ شهروند خواهد بود مشخص شده ‘تردید’ و هیچ سند خواهد بود به دنبال در طول جمعیت ملی ثبت نام (NPR) روند. وی به عنوان AIADMK دولت در تامیل نادو متحد از BJP مخالفت با ورزش.

پاسخ دادن به کنگره رهبر Kapil Sibal شاه گفت: “من می گویند آن را به وضوح: هیچ سند خواسته خواهد شد که برای NPR. هر گونه اطلاعات است که شما لازم نیست که شما لازم نیست برای به اشتراک گذاشتن آن است. و سوم من می گویند آن را در کف Rajya سبها به عنوان صفحه اصلی وزیر هیچ کس مشخص خواهد شد ‘D’.”

در طول بحث و گفتگو در دهلی شورش شاه قول داد برای مجازات کسانی که مسئول صرف نظر از دین و مذهب و حزب. بیانیه خود را ساخته شده بود به عنوان مخالفت با راه اندازی یک تاول حمله به مرکز آن را متهم به گسترش یک “جمعی ویروس”. آن را به دنبال تضمین وجود دارد خواهد بود یک دوم قتل عام.

amit shah delhi riots, home minister amit shah parliament delhi riots, delhi riots citizenship amendment act, delhi violence, rajya sabha amit shah صفحه اصلی وزیر Amit Shah replyies به بحث در Rajya سبها در روز پنج شنبه.

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah رسیده به مخالفان گفت: او همیشه آماده است برای بحث در مورد این مسئله از NPR و تابعیت متمم قانون اضافه کرد که هیچ سند است که به دنبال در طول NPR روند و بدون تأیید شهروندی در حال انجام است. او خواسته مخالفان برای حمایت از دولت گفت: هیچ کس در کشور باید “ترس” به NPR.

“هیچ سند خواسته بودن. تمام اطلاعات داوطلبانه است. هر چه اطلاعات یک از شرکت کنندگان می خواهد برای به اشتراک ثبت خواهد شد,” او گفت:.

در حالی که پنجاب و راجستان هندوستان, West Bengal, Madhya Pradesh, Chhattisgarh, تامیل نادو بیهار (که در آن BJP قوانین با JD-U) و آندرا پرادش باید همه قطعنامه علیه, NPR متحده مانند Odisha و Telangana باید رزرو در سوالات مربوط به جزئیات از پدر و مادر در NPR فرم.

از سوی دیگر تشریح شاهین باغ “اجتماعی” “تفرقه” BJP Rajya سبها MP از راجستان Vijay Goel شنبه سرزنش اعتراض وجود دارد برای شورش در دهلی نو. در حالی که صحبت کردن در Rajya سبها, Goel گفت: “تا به حال شده است وجود دارد هیچ شاهین باغ وجود داشته اند هر گونه شورش.”

درخواست نمایندگان مجلس برای کمک به گسترش آگاهی در مورد coronavirus وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan در Lok سبها گفت که دولت با تلاش برای جلوگیری از گسترش عفونت است. خارجی وزیر S Jaishankar همچنین گفت که دولت در تلاش است برای اطمینان از خوب بودن از سرخپوستان رشته در ایران و عراق است. “وجود دارد محدودیت های عملیاتی در تخلیه سرخپوستان به ایران سیستم سختگیرانه است. ما انجام خواهد داد هر چه ما باید به بررسی گسترش coronavirus” Jaishankar, گفت:, و اضافه کرد که “شرایط استثنایی استثنایی نیاز به اقدامات’.

در اوایل صبح Lok سبها اسپیکر Om Birla گفت که هیچ پیشنهاد موکول کردن خانه بیش از coronavirus. در Rajya سبها در ضمن معاون رئیس جمهور Venkaiah Naidu خواست شهروندان و نمایندگان مجلس به پایبندی به دستورالعمل صادر شده توسط وزارت بهداشت برای جلوگیری از گسترش عفونت است. در روز بعد آتشین ارز است به احتمال زیاد به جای در Rajya سبها به عنوان خانه بحث دهلی شورش که به کشته شدن بیش از 50 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>