مجلس زنده به روز رسانی: مجلس موکول indefinately در نظر شیوع کروناویروس

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

یک کارگر sanitises درب در مجلس (اکسپرس عکس از داش علی Nath Pandey)

هر دو مجلس پارلمان شده است موکول به طور نامحدود در پی شیوع کروناویروس. Lok سبها در روز دوشنبه, تصویب سرمایه گذاری, لایحه 2020 با صدای رای بدون هیچ گونه بحث و گفتگو. به زودی پس از آن خانه شد موکول برای دوره نامحدود در نظر coronavirus تهدید است که باعث شده است تا دولت برای قفل کردن کشور است.

پیش از آن در روز Rajya سبها رئیس Venkaiah Naidu به نام به حال برای یک جلسه 1.30 بعد از ظهر به بورس از وضعیت پس از صداها از داخل مجلس در حال رشد بلندتر به موکول کردن خانه سینوسی می میرند. هر دو Trinamool کنگره و شیو سنا اعلام کرده بود که حزب خود را در مجلس نمی خواهد شرکت در بودجه در جلسه مجلس به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

NCP رئیس Sharad Pawar خواست خود نمایندگان مجلس روز یکشنبه به عقب ماندن در حوزه کمک به مردم مبارزه با Covid-19. “درخواست همه نمایندگان مجلس از NCP LS و RS نه بازگشت به دهلی نو لطفا بماند که در آن شما هستند و کمک به دولت از سازمان های کمک به شهروندان برای مبارزه با #Coronavirus همه گیر” Pawar گفت: در یک پست در سایت میکروبلاگینگ توییتر. در اصل بودجه در جلسه برنامه ریزی شده است به آخرین تا آوریل 3.

در Lok سبها وزیر دارایی Nirmala Sitharaman حرکت خواهد کرد دارایی لایحه 2020 برای در نظر گرفتن و عبور. او همچنین حرکت شرکت (متمم) لایحه 2020 و همچنین مقررات بانکی (اصلاحیه) لایحه سال 2020 است. Mansukh Mandaviya حرکت خواهد کرد عمده مقامات بندر لایحه سال 2020 است.

در Rajya سبها کارآگاه خصوصی سازمان (تنظیم) لایحه 2007 و آفت کش ها لایحه مدیریت, 2008 ذکر شده برای خروج. Nirmala Sitharaman خواهد حرکت جامو و کشمیر تخصیص بودجه لایحه سال 2020 برای در نظر گرفتن. پزشکی ختم بارداری (اصلاحیه) لایحه 2020 و هواپیما (اصلاحیه) لایحه 2020 نیز ذکر شده برای امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>