مجلس زنده به روز رسانی: هیچ پیشنهاد موکول کردن Lok سبها بیش از coronavirus می گوید Om Birla

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

amit shah delhi riots, amit shah delhi violence lok sabha, amit shah parliament, amit shah on delhi riots, parliament delhi riots debate آمیت شاه در مجلس چهارشنبه ، (اکسپرس عکس از داش علی Nath Pandey)

مجلس امروز زنده اخبار به روز رسانی: یک روز پس از آتشین ارز در گرفت بین مخالفان و مرکز بیش از دهلی شورش در Lok سبها این بحث گرم شده است به احتمال زیاد به بیش از نشت در Rajya سبها در روز پنج شنبه. مجلس موکول شد روز چهارشنبه در میان داد و بیداد بیش از دهلی خشونت و ممنوعیت دو کرالا کانال های تلویزیون.

در Lok سبها مستقیم مالیات Vivad Se Vishwas لایحه 2020 مرکزی سانسکریت دانشگاه لایحه 2019 در کمیسیون ملی هند سیستم پزشکی لایحه 2019 در کمیسیون ملی هومیوپاتی لایحه 2019 بحث خواهد شد. Lok سبها اسپیکر Om Birla گفت که هیچ پیشنهاد موکول کردن خانه بیش از coronavirus. در Rajya سبها در ضمن معاون رئیس جمهور Venkaiah Naidu خواست شهروندان و نمایندگان مجلس به پایبندی به دستورالعمل صادر شده توسط وزارت بهداشت برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

در طول بحث در چهارشنبه مخالفان خواست برای خانه, وزیر آمیت شاه استعفای. او, در, دیگر, دست, قول داد به فراغت شورش و به نام دهلی شورش یک توطئه بود که از تخم در آمده به خوبی در پیشبرد و مطمئن باشید مجلس است که شورش صرف نظر از کدام طرف آنها به تعلق نمی خواهد در امان خواهد بود. او همچنین در دفاع از پلیس دهلی است که با آن مواجه شدید انتقاد به اتهام dereliction وظیفه. کنگره بعد از تحصن اعتصاب.

در انتقاد مخالفان که دولت تا به حال عمدا تاخیر یک بحث در دهلی شورش در مجلس شاه گفت: این کار انجام شد و با توجه به جشنواره هولی و زمان را به پلیس دهلی به انجام تحقیقات است. “در طول هولی احساسات اغلب بالا است. در گذشته درگیری های جمعی اتفاق افتاده اند… ما فقط می خواستم مسالمت آمیز هولی.”

amit shah delhi riots, amit shah delhi violence lok sabha, amit shah parliament, amit shah on delhi riots, parliament delhi riots debate Amit Shah پرداختن Lok سبها در روز چهارشنبه

آغاز سخنرانی خود با ابراز غم و اندوه بیش از مرگ و میر در, شورش, خانه وزیر تصریح کرد: چندین بار است که سخت می توان در برابر هر کسی در پشت خشونت است. “دولت نارندرا خواهد یدکی نیست هر کسی از هر طرف… یک تحقیق علمی در حال انجام است. هیچ گناه خواهد شد و در صورت هر گونه مشکل. آنها ممکن است به نام كردم اما هیچ کس دستگیر خواهد شد و بدون شواهد” شاه گفت.

توضیح در این “توطئه” پشت شورش شاه گفت: 300 نفر وارد شده بود از اوتار پرادش و با اشاره به سخنرانی های ساخته شده توسط AIMIM را وارث پاتان و سابق JNU دانشجو عمر خالد. او همچنین مورب متهم به کنگره در خصوص سونیا گاندی و پریانکا گاندی از تحریک به خشونت. او گفت: پلیس با استفاده از نرم افزار تشخیص چهره و شناسایی شده بود بیش از یک هزار نفر از طریق آن.

“در 14 دسامبر به یک حزب سیاسی برگزار شد تجمع در Ramlila میدان. رهبر آن سخنرانی که در آن او ساخته شده یک تماس برای ” Aar paar کی ladai (مبارزه را به پایان برساند)’. در دسامبر 16, شاهین باغ آغاز شده است. یکی دیگر از رهبر ارشد حزب گفت: اگر شما نمی توانید از خانه خود را در حال حاضر شما خواهد بود به نام ترسو. این نفرت نیست, سخنرانی؟” شاه گفت که 76% از همه شورش و میر در این کشور از زمان استقلال تا به حال اتفاق افتاده در کنگره رژیم.

مخالفان برگزار شد که دولت مستقیما مسئول دهلی شورش با کنگره و دیگر احزاب به دنبال استعفای اتحادیه خانه وزیر Amit Shah.

“هنگامی که در رم بود burning, Nero شد نواختن کمانچه و یا رابطه جنسی در پلتین تپه و انتظار برای دیدن سوزاندن شهرستان به منظور ساخت یک قصر طلایی, Domus Aurea. به نظر می رسد Nero در حال حاضر وارد شده در هند. زمانی که دهلی نو شد, burning, Nero شد در احمدآباد نواختن فلوت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” کنگره رهبر در Lok سبها Adhir Ranjan چودری گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>