مجلس بودجه جلسه از فردا: مخالفت با گوشه ای دولت بیش از دهلی خشونت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: 1 مارس سال 2020 8:08:47 pm

delhi violence, parliament session, Parliament Budget session, congress cpim, cpi, bjp, amit shah, delhi police, indian express یک تایر در بازار بود که به آتش کشیده شد در شرق دهلی Gokulpuri. (اکسپرس عکس: Amit Mehra)

بخش دوم از مجلس بودجه, جلسه برنامه ریزی شده برای شروع در روز دوشنبه انتظار می رود برای دیدن احزاب مخالف سوال از دولت در خشونت های اخیر در شرق دهلی نو است.

خواستار بحث بر جمعی تنش در سرمایه های ملی است که ادعا 45 زندگی می کند تا کنوناین کنگره است که انتظار می رود به ارائه adjournment, حرکت اعلامیه در هر دو بالا و پایین پارلمان.

“دولت مفتضحانه شکست خورده برای حفظ نظم و قانون. من فکر می کنم باید وجود داشته باشد برخی از مرتب کردن بر اساس پیوند بین تظاهر کنندگان و یک بخش از افسران پلیس که منجر به مخوف قتل و آتش سوزی است که مخدوش تصویر ما در سراسر جهان است. این یک نگرانی جدی برای ما” کنگره رهبر Adhir Ranjan Chowdhury به نقل از به نقل از خبرگزاری PTI. حزب خود را ادامه خواهد داد به تقاضای استعفای اتحادیه خانه وزیر Amit Shah او اضافه شده است.

دنبال دهلی خشونت زندگی می کنند به روز رسانی

کنگره ارشد سخنگو و Rajya سبها MP Abhishek مانو Singhvi گفت: این حزب را در مجلس “گستاخ تخریب ارزش های دموکراتیک” در این کشور با “فعال طرفداری” و غالبا انتخابی “Nelsonian چشم” از دولت است.

“شیوه و شکل از اعتراض در داخل و یا خارج از مجلس است که یک ماده از هماهنگ استراتژی و نه یک موضوع را به طور علنی پخش شد. اما این کشور می توانید بقیه مطمئن است که ما را تخلیه مسئولیت های ما با شور و نشاط و بدون ترس و با وجود شدید و نفوذ غیر قانونی و آزار و اذیت,” او گفت: PTI.

شاخص تورم مصرف کننده(M) گفت: در حال حاضر را مشاهده کنید متوجه خواهید شد در Rajya سبها تحت حکومت 267 به بحث در مورد این موضوع در خانه. “احزاب چپ را تقویت صدای مخالفان در مجلس و مساله را از دهلی خشونت در هر دو خانه” شاخص بهای مصرف کننده(M) MP KK Ragesh گفت.

شاخص تورم مصرف کننده بیش از حد تکرار مشابه اقدام به برنامه ریزی برای آینده جلسه پارلمان. D رجا CPI دبیر گفت: حزب او را تقاضا شاه پاسخ به “انفعال” پلیس دهلی است که تحت کنترل وزارت امور.

“ما را در رسیدن به احزاب دیگر در مورد این مسئله. ما همچنین به موضوع افزایش نفرت سخنرانی BJP رهبران و سوال که چرا آنها دستگیر شده است. همچنین Amit Shah باید پاسخگو باشند” رجا گفت.

TMC نمایندگان مجلس را نیز بالا بردن مسائل مربوط به خشونت به شدت در مجلس شورای اسلامی گفت: ارشد رهبر حزب.

کنگره هیئت رهبری حزب رئیس سونیا گاندی در روز پنج شنبه بود خواست رئیس جمهور رام نات Kovind به تماس برای خانه, وزیر شاه استعفای او اتهام “ادای وظیفه” در جریان خشونت ها در شرق دهلی نو است. چندین حزب مخالف دیگر هم نوشته اند به رئیس جمهور Kovind مستقیم مقامات برای اطمینان از صلح در مناطق آسیب دیده و عمل در برابر کسانی که سخنان تحریک آمیز.

(با ورودی از PTI)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>