پارالمپیک-محدود Palak Kohli در ادامه آموزش کامل کار با وجود مستند در Luckn…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

قفل در خانه های خود و یا اتاق های خوابگاه ممکن است داستان از هندی ترین ورزشکاران در میان COVID-19 همه گیر اما پارالمپیک توکیو محدود shuttler Palak Kohli موفق به ادامه آموزش کامل کار با قرار دادن موقت دادگاه در او مسکونی جامعه در لکنو.

17 ساله از جلندر در ابتدا آموزش در سرمربی تیم ملی فوتبال Gaurav Khanna آکادمی در اوتار پرادش سرمایه همراه با دیگر بازیکنان اما هشت ترک خانه های خود را فقط در زمان قبل از ملی مستند حاوی ویروس را به اثر در اواسط ماه مارس.

او سپس اجاره آپارتمان در حومه لکنو و خناس به او کمک کرد تا در قرار دادن موقت دادگاه در نزدیکی پارک کامل با روشنایی تسهیلات به منظور تسهیل آموزش در شب.

“من در آموزش دو شیفت روزمره است. چون در طول روز گرما من در شروع 6 صبح با بدنی آموزش و سپس در دادگاه تا 8:30 صبح و در شب آن را نیز 6-8:30pm آموزش” Palak گفت PTI.

“خناس آقا باقی می ماند و در نزدیکی او وجود دارد هر جلسه. بنابراین من نمی گم هر آموزش با توجه به مستند.

“با بسیاری از ورزشکاران محدود به خانه های خود و یا اتاق من فکر می کنم من خوش شانس هستم که قادر به آموزش. زمانی که مستند است برداشته من نمی تواند شروع از ابتدا و من احساس می کنم من باید این مزیت رفتن به پارالمپیک گفت:” جوانی که یک تغییر شکل دست چپ هنگام تولد.

Palak خاص برای برش را برای توکیو پارالمپیک در زنان دو برابر به عنوان او در حال حاضر در رتبه پنجم جهان است. بالای شش در لیست انتشار بین المللی پارالمپیک, کمیته را دریافت اتوماتیک صلاحیت.

“از 13 صلاحیت مسابقات 12 تکمیل شد و یکی از آخرین لغو شد با توجه به COVID-19.

“از 13 یک shuttler به رقابت در حداقل شش. من در حال حاضر 5 و شش به صورت خودکار صلاحیت. بنابراین من یقین برای پارالمپیک توکیو گفت:” نوجوان.

Palak مربی خناس گفت: “با توجه به این که Palak رتبه 5 در زنان دو برابر در صلاحیت رویدادهای برگزار شده در 2019-2020 او به دست آمده است مورد نیاز واجد شرایط بودن برای واجد شرایط برای پارالمپیک در SL3-SU5 زنان دو برابر است.”SL3 دسته است که به معنای برای کسانی که در رقابت با “ایستاده/اندام تحتانی اختلال/جزئی” در حالی که SU5 امکانات para-ورزشکاران با “ایستاده/اندام فوقانی اختلال”.

Palak است که در حال حاضر در رتبه 10 در زنان مجرد در SU5 دسته.12th استاندارد در DAV مدرسه در Jalandhar ساخته شده و اولین بازی ملی خود را در سال گذشته و او در حال حاضر موفق به کسب چهار BWF دوره مسابقات بین المللی مدال در پارالمپیک توکیو صلاحیت مسابقات.

او برنده زنان دو برابر عنوان با, Parul Parmar در اوگاندا Para دوره مسابقات بین المللی سال گذشته است.

“من شکایت نیست که من هستم آموزش کامل در اینجا. من رفته به Jalandhar من محدود شده است در صفحه اصلی به دلیل مستند. در اینجا من قادر به انجام کامل آموزش,” او گفت:.”ما نیز زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای ما نگه داشته اند sanitisers با ما در آموزش و ما را از راه دور در حالی که انجام یو پی اس گرم. بحث ما از یک فاصله. علاوه بر این, آن را دردار جامعه هیچ کس می آید و می رود بدون اجازه.”Palak است که پشتیبانی شده توسط Welspun فوق العاده ورزش زنان در برنامه و نیز اخیرا با بازاریابی ورزشی شرکت Meraki ورزش و سرگرمی.

او همچنین از حمایت طلای المپیک تلاش برنامه.

“اجاره اتاق و دیگر روز به روز هزینه های در حال مراقبت از حامیان من, بنابراین من با داشتن هر گونه مسائل مالی.

“من تنها هدف این است که برای برنده شدن در یک پارالمپیک مدال و من با اعتماد به نفس انجام است و ساخت کشور افتخار می کنم.” او امضا کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>