گرفتن اتحادیه وزارت ورزش برای از سرگیری کمک های مالی برای آماده سازی اردوگاه ها و بانک ها برای فعال کردن حساب های یخ زده از اکتبر بودند Deepa ملک اولویت به عنوان رئیس کمیته پارالمپیک از هند (PCI).

ملی مستند به مبارزه با Covid-19 متوقف شده ، آن را به معنای PCI به سختی موفق به پرداخت Rs 1.08 لاخ به جهان Para دو و میدانی در ماه گذشته به عنوان وابستگی هزینه.

“بلافاصله پس از این مستند به پایان می رسد در مارس 3) ما صحبت می کنند به حقوقی همراه بانک به دادگاه اجازه داده است ما را به اجرا PCI” گفت: مالک یک shotput مدال نقره در سال 2016 بازی های پارا المپیک در ریو. “ما همچنین به درخواست وزارت ورزش برای بررسی وضعیت و اعطای کمک های مالی برای اردوگاه.”

مالک اعطا Khel Ratna سال گذشته در زمان شارژ در تاریخ 1 فوریه پس از یک منظور موقت در ژانویه 27 از دادگاه عالی دهلی نو که قبلا در آنجا ماند اکتبر گذشته PCI انتخابات است. اما از آنجا که مدارک نمی تواند قبل از تکمیل این مستند PCI وضعیت را تغییر دهید. اتحادیه ورزشی وزارت به حال derecognised PCI پس از انتخابات در بنگلور بودند در دادگاه به چالش کشید.

همچنین بخوانید: HT ویژه – برترین ورزشکاران بحث در مورد زندگی در مستند

که به معنای اردوگاه ملی برای بازی های المپیک توکیو نمی تواند انجام شود حتی پس از هند موفق به کسب نه مدال شامل دو طلا و 13 بازی های المپیک سهمیه مکان در دبی Para دو و میدانی قهرمانی در نوامبر است.

در پارالمپیک 2016 هند هم چهار مدال شامل دو طلا. Devendra Jhajharia (پرتاب نیزه) و Mariyappan Thangavelu (پرش ارتفاع) صعود طلا و Varun Bhatti برنده برنز (پرش ارتفاع). آن را هند بهترین عملکرد را در تاریخ این بازی ها است. در پنج رشته, 19 ورزشکار در حال واجد شرایط.

ملک گفت که او مطمئن است که بیشتر ورزشکاران برنده خواهد بود سهمیه مکان این زمان در اطراف. به تعویق افتادن بازی های المپیک می تواند کمک به PCI مرتب کردن بر اساس مسائل داخلی و حمایت از دولت است.

“جهان بدن را تایید کرده است انتخابات ما و همه چیز را شروع کرده اند در حال حرکت است. ما در حال انجام آنلاین سمینار برای ورزشکاران و مربیان گفت: مالک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de