‘به صورت موازی حکومت’: شیو سنا اشیاء به ماهاراشترا guv را Covid-19 جلسه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

شیو سنا روز جمعه در اعتراض به نشست برگزار شده توسط ماهاراشترا فرماندار Bhagat Singh Koshyari با مقامات اداری در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش Covid-19 و نام آن را غیر ضروری “حکومت موازی”. در سنا نیز گفت: این جلسات تنها به ایجاد سردرگمی در میان دولت های اداری کارکنان.

در سرمقاله خود در سنا سخنگوی ‘Saamana’, حزب حاکم گفت: در غالب “جنگ-مانند وضعیت” باید وجود داشته باشد یک مرکز فرماندهی برای دادن دستورات به دولت.

“نخست وزیر در مرکز و وزیر در سطح دولت (باید که قدرت). حتی در این دیدار با نارندرا نخست وزیر روز چهارشنبه شیو سنا و NCP رئیس Sharad Pawar گفت: ساعت که کل کشور ایران تحت رهبری او به مبارزه Covid-19” در سرمقاله بخوانید.

همچنین به عنوان خوانده شده | Uddhav Thackeray خواستار همه دست به دست در عرشه در برابر Covid-19

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray و NCP رئیس Pawar شده بود بخشی از آن به صورت ویدئو کنفرانس از بمبئی.

ستایش رهبری سانتی متر برای دست زدن به او از coronavirus بهداشت بحران Pawar گفته بود ساعت مودی و خانه وزیر آمیت شاه در مورد فرماندار نقش (در برگزاری نشست با مقامات) در سرمقاله گفت.

“وجود دارد هیچ تلخی. اگر کسی اجرا می شود یک دولت موازی آن منجر به سردرگمی است. اگر ارشد رهبر مانند Sharad Pawar احساس می کند در این راه پس از آن این موضوع باید جدی گرفته شود” سرمقاله گفت.

این سرمقاله همچنین بشدت مخالف بی جی پی برای اغلب رفتن به راج Bhavan به انتقاد از Sena-NCP – کنگره دولت است.

همچنین به عنوان خوانده شده | ماهاراشترا برای شروع ‘تب درمانگاه’ به صورت Covid-19 بيمار: وزیر Uddhav Thackeray

در اوایل این هفته فرماندار Koshyari برگزار شد یک جلسه از طریق ویدئو کنفرانس با منطقه جمع و بخشی در کمیسیون.

در این جلسه مورد بحث و بررسی در دسترس بودن از امکانات پزشکی و غذایی برای کارگران مهاجر و بی خانمان ها و نیازمندان شده اند که به شدت ضربه توسط coronavirus شیوع و همچنین مستند.

این جلسه با حضور بخشی کمیسیون اضافی کمیسر Brihanmumbai شهرداری شرکت و جمع از ده ولسوالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>