پاراگوئه دادگاه منتشر رونالدینیو به بازداشت خانگی در اسونکین هتل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یک پاراگوئه قاضی روز سه شنبه دستور آزادی برزیلی فوتبال بزرگ رونالدینیو و برادر خود را به بازداشت خانگی در یک هتل در مرکز شهر, Asuncion است.

قاضی Gustavo Amarilla به خبرنگاران گفت که او دستور داد که “ادامه حصر در یک هتل برای رونالدینیو و برادر خود را.” آنها زندانی دقیقا یک ماه پیش روز دوشنبه در انتظار محاکمه به اتهام استفاده از گذرنامه جعلی وارد کشور پاراگوئه ، وکلا برای مردان نوشته شده به قید وثیقه از 1.6 میلیون دلار.

این حکم به معنی برادران می توانید خود را مبادله گریم پلیس cell block — که همچنین قرار دارد پاراگوئه سابق فوتبال رئیس فدراسیون و رئیس سابق این مجلس — برای با شکوه استعماری-style hotel in central, Asuncion است.

بروشور از مرمت 107-اتاق Palmaroga هتل واقع در پایتخت مرکز تاریخی توصیف آن را به عنوان ارائه “یک ترکیب بدون درز از اوایل 1900s رنسانس فضل و مدرن راحتی به عنوان به خوبی به عنوان لوکس.””من اطمینان از مدیران هتل است که آنها را در هزینه های خود می توانید مشاهده حصر وجود دارد” Amarilla یک کنفرانس خبری گفت.

پاراگوئه است دادگاه تجدید نظر در ماه گذشته با رد درخواست برای آزادی این جفت ارز به این معنی که دو بار بازیکن جهان سال خود را صرف تولد 40 پشت میله های زندان.

با پاراگوئه سرمایه در مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس قاضی ابلاغ خود را حاکم در یک تماس همراه به برادران با دادستان و وکلای مدافع-و دوربین های تلویزیونی — در حال حاضر.

یک بشاش رونالدینیو در یک توپ را روی گوه شرت و مطابق با پیشانی بند به شست نشانه ای برای نشان دادن او درک شرایط آزادی خود.

او و برادرش Roberto de Assis Moreira — نیز در مدیریت کسب و کار — در ابتدا مواجه می شوند هیچ مشکلی پس از ورود به آسونسیون از همسایه برزیل, در مارس 4.

اما مدت کوتاهی پس از ورود برادران گرفته شد به بازداشت پلیس زمانی که محققان یورش هتل خود را پس از کشف که گذرنامه های جعلی بود.

رونالدینیو با توجه به یک ستاره راک را به انجمن خوش آمدید, Asuncion با حدود 2000 کودکان و نوجوانان گفت: گذرنامه های داده شده به او توسط حامیان مالی یک موسسه خیریه کار با کودکان محروم.

چهارده نفر دیگر متهم شده اند در صورتی که گسترش یافته و به بررسی امکان پول شویی.

حکم بازداشت صادر شده است برای پاراگوئه بازرگان مسئول بنیاد خیریه که دعوت رونالدینیو.

رونالدینیو به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان فوتبال در تمام دوران بود یک ستاره برزیل در جام جهانی 2002 برنده و برای غول اروپا, بارسلونا, پاریس سنت ژرمن و آث میلان, در میان دیگران.

او ثابت شده محبوب زندانی از زندان در مقر پلیس اهدای جایزه به تیم برنده در اخیر زندانیان فوتسال مسابقات است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>