سیم Diouf که منجر مارسی به لیگ 1 عنوان می میرد از coronavirus

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق مارسی جمهور سیم Diouf درگذشت در سن 68 پس از عقد قرارداد جدید کروناویروس یک خانواده منبع به خبرگزاری فرانسه گفت در روز سه شنبه. Diouf که متولد چاد بود اما فرانسه و سنگال تابعیت led باشگاه بین 2005-2009 و کمک به ساخت این طرف که برداشته Ligue 1 عنوان در سال 2010.

او بستری در سنگال پس از ابتلا به ویروس وجود دارد و این کشور COVID-19 مرگ و میر.

Diouf شده بود به دلیل ترک خوب در اوایل روز سه شنبه به درمان در فرانسه اما وخامت شدید به سلامت خود را — که او را دیدم قرار داده شده بر روی یک ماسک — او را مانع از سوار شدن به هواپیما.

Diouf نیز یک روزنامه نگار و عامل فوتبال قبل از مصرف بیش از در اشتدته یامونا.

در حال حرکت به مارسی در سن 18 او در یک حرفه ای در ارتش اما به زودی تغییر مسیر.

پس از تحصیل در معتبر Sciences Po در پاریس مشغول به کار در روزنامه La Marseillaise قبل از تبدیل شدن به یک عامل فوتبال, مهمترین, برای دیدیه دروگبا که شیفته یامونا در 2003-04.

او بعدها رئیس جمهور شد در مارسی “مشکل پست که در آن وجود دارد بسیار کمی از زمینه های متنوع,” گفت: ژاک-آنری Eyraud باشگاه فعلی رئیس جمهور.

“اما او جنگیدند دندان و ناخن و برنده قلب هزاران نفر از هواداران است.”

Diouf خود بود و آگاه از عدم تنوع در سطح مدیریت گفتن یک مصاحبه در سال 2008 که در واقع او تنها رئیس جمهور سیاه از یک لایه باشگاه اروپا شد “دردناک مشاهده است.”

“سیم, باقی خواهد ماند, در دل این Marseillais برای همیشه به عنوان یکی از معماران بزرگ در تاریخ این باشگاه,” مارسی در بیانیه ای گفت.

رئیس جمهور سنگال Macky Sall همچنین ادای احترام به “یکی از چهره های بزرگ ورزشی” در توییتر.

“به خانواده اش پیشنهاد من به نمایندگی از ملت عمیق ترین تسلیت من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>