وزارت امور دانشجویان دانشگاه بالا بردن صدا در برابر دهلی خشونت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Chahat رعنا | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: 28 فوریه سال 2020 12:16:34 pm

Panjab University students raise voice against Delhi violence مردم را به راهپیمایی علیه فاشیسم سازمان یافته توسط دانشجو سازمان در مرکز دانشجویی, Panjab University, Chandigarh, در روز پنج شنبه. (اکسپرس عکس: Kamleshwar سینگ)

Deeming خشونت رخ داده در سرمایه های ملی به عنوان های اخیر در یک زنجیره ای از انواع مختلف “جمعی نسل کشی” انجام شده توسط “فاشیستی رژیم” چپ با تکیه به دانش آموز, لباس های از شهر جمع آوری و در دانشگاه پنجاب را (PU) مرکز دانشجویی برای انجام یک “مردم را به راهپیمایی علیه فاشیسم” به مناسبت سالگرد آزادی جنگنده چاندرا Shekhar Azaad.

جدا از چپ متمایل به گروه هایی مانند دانش آموزان برای جامعه (SFS) Lok Ekta منچ و Bekhauf Azaadi مارس برگزار شد توسط اعضای جامعه مدنی و فعالان از جمله به عنوان مدافع تومان Bains و استاد Manjit سینگ. قبل از دانش آموزان شروع به پرداختن به جمع آوری جمعیت آنها راه اندازی یک صفحه نمایش در کنار مرکز دانشجویی ساختمان تبيين یک جدول زمانی از سرکوب خشونت انجام شده توسط “نیروهای فاشیستی”.

“مثل خانه ما گفت: ما نیز گفت: “aap گاهشناسی samjhiye’. این صفحه نمایش می دهد اطلاعات در یک ترتیب زمانی مونتاژ سری از حوادث که علامت گذاری توسعه فاشیسم است. آن را اثری آلمان نازی به وحشتناک خشونت که متعهد شده است در دهلی نو در چند روز گذشته گفت:” Kannupriya رییس جمهور سابق PU پردیس دانش آموزان شورای اسلامی و عضو SFS ،

“چه اتفاق می افتد در دهلی نو در حال حاضر یک اوج نسل کشی غرایز ما حاکم رژیم است. هر کس در تماس بوده است آن را یک شورش است, اما آن را فقط به سادگی یک شورش است, این یک اشتراکی تمایل نسل کشی درست مثل یکی که رخ داده است در طول سیک شورش در سال 1984 و دهلا قتل عام در سال 2002 گفت:” Hassanpreet یک رهبر دانشجویی از SFS و اضافه میکند: “تا به حال هر چند بیش از 35 نفر را مجبور کردهاند در خشونت تنها 11 نفر به شاه در برابر آنها. بعلاوه تنها فرد بازداشت خشونت یک مرد مسلمان. این است که به وضوح communalist هدف قرار دادن آن را به سادگی فقط یک شورش.”

جدا از خشونت در دهلی دانشجویان شعار می دادند شعارهایی در همبستگی با کسانی که درد و رنج ناشی از جنگ و ظلم و ستم در ایالت کشمیر. علاوه بر این دانشجویان شعار می دادند شعار بیان کرد: “ما به یاد داشته باشید کشمیر ما فراموش نکرده اند آسام و ما را به یاد داشته باشید آنچه اتفاق افتاده در گجرات.”

جدا از خشونت در دهلی نو برگزارکنندگان ادعا کرد که ماه مارس بخشی از جریان ضد کا تظاهرات. این سازمان همچنین ادعا کرد که خود را به اعتراض علیه خصوصی سازی بهداشت و درمان و آموزش و پرورش, شایع بیکاری و ‘contractualisation از مشاغل’.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>