هراس از خرید عدم حمل و نقل منجر به کمبود مواد مخدر در بنگال فروشگاه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

خرید و وحشت و عدم حمل و نقل همراه با محدودیت در حرکت مردم منجر به کمبود دارو در کلکته و بخش های بزرگی از بنگال با وجود سهام کافی در انبارها و تولید کافی.

“از یک طرف مردم در حال خرید داروها بیشتر از آنچه آنها نیاز دارند در حالی که در سایر توزیع کنندگان قادر به بارگیری تجهیزات برای خرده فروشان در زمان” گفت: Sumanta Dutta صاحب تاسیسات فروشگاه های مواد مخدر در Ballygunge در جنوب کلکته که در حال کار با تنها یکی از چهار کارکنان.

“سه تن از مردان هستند که برای کار به دلیل مستند,” او گفت:.

“توزیع کنندگان و مصرف سه تا چهار روز برای تامین دارو به سادگی به دلیل عدم وجود حمل و نقل و ویژه کارت های هویت خود اجازه می دهد که مردان برای دریافت از طریق پست های بازرسی پلیس” گفت: Dutta.

پزشکی عمده بیش از حد سرزنش محدودیت برای کمبود.

“مواد مخدر و تولید کنندگان دارویی باید به اندازه کافی دارو در انبار. مشکل اصلی این است که محدودیت در هوا و زمین حمل و نقل گفت: Jaideep سرکار عمده در Burrabazar توپی از کلکته به تجارت مواد مخدر.

دولت تا به حال دخالت در روز چهارشنبه به اطمینان دهم که تامین کنندگان از خدمات ضروری خواهد بود و مجاز به حرکت و که ممکن است بهبود وضعیت کمبود گفت: یکی دیگر از سهام دارنده.

“پس از Mamata بانرجی اعلام کرد که ما می توانیم استفاده می گذرد برای مردم درگیر در خدمات ضروری ما آغاز صدور مجوز نامه” گفت: Tarak Nath Tripathi, دبیر Entally معامله گران بازار رفاهی انجمن مرکزی در کلکته.

“امیدوارم خرده فروشان را قادر به دریافت بیش از این بحران باعث وحشت خرید” گفت: Amiya Samanta پزشکی صاحب مغازه در Burdwan شهر در شرق Burdwan منطقه.

“پس از عبور صادر مردم و وسایل نقلیه حمل داروهای آزادانه می تواند حرکت کند” ارشد کلکته مقام پلیس گفت: به شرط ناشناس ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>