یک روز پس از دو عضو کمیسیون کاوش 2018 Bhima کرگن خشونت تهدید به باد تا قبل از موعد مقرر با توجه به شکست دولت به انتشار بودجه لازم است دولت منتشر کرده است غرامت و اعلام درخواست به تاخیر بیاندازد. این پنل نیز داده شده است یک فرمت از دو ماه برای تکمیل آن شد.

این کمیسیون متشکل از سابق کلکته دادگاه عالی رئیس دادگستری JN پاتل و IAS افسر Sumit Mullick, تا به حال نوشته شده به دولت گفت: آن مواجه شد یک بودجه بحران.

“ما منتشر مقدار برجسته است. من نیز به کارگردانی اضافی دبیر کل Shrikant سینگ برای انجام یک تحقیق به اتهامات dereliction از وظیفه اصلی مقامات وزارت. اقدام خواهد شد در برابر افسران مسئول این تاخیر گفت:” خانه وزیر آنیل Deshmukh که تا به حال تشکیل یک جلسه فوری از امور مالی و خانه ادارات در روز شنبه.

مدت کمیسیون بود به پایان رسید در فوریه 8.

با توجه به بیانیه رسمی این کمیسیون داده شده است پنج پسوند تا کنون.

این کمیسیون نوشته بود به دولت دبیر کل در روز جمعه گفت که دولت به پرداخت حقوق کارکنان خود را برای دو ماه گذشته.

“شرایط نشان می دهد که دولت نه جدی در مورد این کمیسیون است. این کمیسیون قادر به تابع می خواهم حتی برای پول روز به روز هزینه های” آن را به حال افزود که دولت باید باد کمیسیون قضایی در چنین وضعیتی است.

در تاریخ 1 ژانویه 2018 شورش را در منطقه پونا به مناسبت 200 بزرگداشت Bhima کرگن نبرد است که در آن شرکت هند شرقی را شکست داد Peshwas با کمک Dalit سربازان. یک نفر کشته شد در این شورش و حداقل 11 بازداشت دو نفر از آنها به قید وثیقه.

در فوریه 9, 2018 سپس Bharatiya Janata Party دولت دستور داده بود یک پروب به صورت.

(با PTI ورودی)

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im