همه گیر curtails ترین پراید, حوادث, اما برخی مارس در

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به لغو بسیاری در فرد غرور حوادث این سال, اما یک مارس در منهتن در یکشنبه جلب هزاران نفر به خیابان ها در همبستگی با معترضان خواستار پایان دادن به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس. شبیه رژه برگزار شد در تعدادی از شهرستانها در ایالات متحده و در سراسر جهان با attendence کاهش می یابد به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دومین سالانه عجیب و غریب آزادی مارس در نیویورک دربسته در محیط یک ماه از غرور رویدادهای مجازی و زندگی می کنند که در طی آن جشن LGBTQ زندگی ادغام شده با سراسر کشور تظاهرات مشتعل از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه گذشته. مردم شعار “نه عدالت بدون صلح” به عنوان جمعیت snaked از طریق منهتن در حالی که موسیقی تکنو لعنتی از یک وانت حامل دو دی جی یکی از آنها شعار “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

تایپه تایوانی پایتخت خود را برگزار کرد سالانه همجنسگرایان غرور رژه در روز یکشنبه, و آن را یکی از معدود مکان هایی در جهان به ادامه چنین رویدادی در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

شرکت کننده شماره روز یکشنبه کاهش یافت با هر دو ویروس نگرانی و باران سنگین است. تایوان خبرگزاری مرکزی گفت که بیش از 1000 حضور داشتند. تایوان تنها در آسیا که در آن ازدواج همجنسگرایان قانونی است.

صدها نفر شرکت کننده در گی پراید رویداد در اورشلیم با تعداد محدود, چرا که از coronavirus قوانین. پلیس سعی در امن صورتی که صورت گرفت فقط زیر پنج سال پس از یک فرد در یک تجمع همجنسگرایان به قتل رسید توسط یک یهودی مذهبی افراطی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>