مسلمان پاکستانی متهم به توهین به اسلام کشته در دادگاه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک جوان مسلمان پاکستانی راه می رفت به یک دادگاه در شمال غربی شهر پیشاور در روز چهارشنبه و به ضرب گلوله کشته و یک شخص مسلمان بود که در دادگاه برای توهین به مقدسات یک افسر پلیس گفت:.

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه ضارب شناسایی شده به عنوان خالد خان موفق به دریافت به دادگاه امنیت. مهاجم پس از آن دستگیر شد.

مرد در دادگاه طاهر شمیم احمد تا به حال ادعا کرد که او پیامبر اسلام و دستگیر شد و دو سال پیش به اتهام توهین به مقدسات با توجه به Azmat خان افسر پلیس است. احمد جان قبل از او می تواند انتقال به بیمارستان است.

توهین به مقدسات است که بسیار مسئله بحث برانگیز در پاکستان, که در آن مردم محکوم به جرم و جنایت می شود و محکوم به زندگی در زندان و یا اعدام. اما جمعیت و افراد در پاکستان اغلب به قانون را در دست خود.

در حالی که مقامات هنوز به انجام حکم اعدام برای توهین به مقدسات حتی صرف اتهام می تواند باعث شورش. داخلی و بین المللی و گروه های حقوق بشر می گویند توهین به مقدسات اتهامات کرده اند که اغلب استفاده می شود برای ارعاب اقلیت های مذهبی و شخصی حل و فصل نمرات.

یک فرماندار پنجاب کشته شد توسط خود نگهبان در سال 2011 پس از او در دفاع از یک زن مسیحی آسیا بی بی بود که متهم به توهین به مقدسات. او تبرئه شد پس از گذراندن هشت سال در انتظار اعدام در یک مورد است که جلب توجه رسانه های بین المللی. در مواجهه با تهدید به مرگ از افراط گرایان اسلامی بر آزادی او پرواز به کانادا برای پیوستن به دخترش سال گذشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>