پاکستان برنده دایره-سبک کبدی جام جهانی پس از شکست دادن ‘غیر مجاز’ هندی…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

پاکستان برنده دایره-سبک کبدی جام جهانی پس از شکست دادن یک تیم از هند در مسابقات نهایی در لاهور یکشنبه شب. مقامات هند هر چند باید داشت که هیچ تیمی از این کشور شده است تحریم برای شرکت در این مسابقات است. هند المپیک انجمن (IOA) در هفته گذشته در روز دوشنبه گفت: این تحریم نیست هر کبدی تیم را در سفر به پاکستان برای جهان سطح مسابقات را با وجود مشروط از هند رسیده لاهور در روز شنبه از طریق مرز Wagah برای شرکت در این مسابقات که به میزبانی پاکستان برای اولین بار.

در فینال یکشنبه شب با پاکستان آمد از پشت به انتخاب کنید تا برنده 43-41 را انتخاب کنید تا خود را برای اولین بار عنوان قهرمانی جهان. نخست وزیر پاکستان عمران خان در زمان به توییتر تبریک به تیم برای پیروزی است.

این کار فدراسیون کبدی هند (AKFI) نوشته است نامه ای به همتای پاکستانی درخواست آن را به اجازه نیست “غیر مجاز” تیم هند که تحت بررسی توسط وزارت ورزش به استفاده از پرچم ملی در روز یکشنبه نهایی از دایره سبک جام جهانی.

حدود 45 بازیکن به همراه یک گروه از برخی از 12 مقامات و مربیان سفر کرده بود به پاکستان بدون هیچ گونه مجوز رسمی و یا ترخیص کالا از گمرک به شرکت در مسابقات به نام ‘کبدی جام جهانی’.

اما AKFI روشن ساخته است که آن را تحریم نیست هر کبدی تیم را در سفر به پاکستان برای مسابقات و خواسته پاکستان فدراسیون اجازه نمی دهد این تیم به استفاده از ‘هند’ در نیوجرسی یا مسیر مناسب که بازیکنان خواهد بود ،

“AKFI درخواست پاکستان کبدی فدراسیون اجازه هر فرد به بازی هر کبدی جام جهانی’ به نمایندگی از ‘هند’. فرد نباید مجاز به پوشیدن پیراهن/آهنگ مناسب با نام ‘هند’. آنها نمی توانند با استفاده از هند پرچم” AKFI گفت: در این نامه است.

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>