اسلام آباد با استفاده از حدود 200 توییتر دسته به تحریک مسلمانان هند و جرقه نارضایتی در برابر پلیس در طول و پس از جمعی شورش در دهلی نو در ماه گذشته با توجه به رسمی پرونده وارد شده توسط آژانس های امنیتی است.

یک زن و شوهر از صد رادیکال دسته هدفمند پلیس دهلی با استفاده از هشتگهای مانند #ShameonDelhiPolice, #DelhiPoliceTruth و #DelhiPoliceMurders در میان دیگران بین 25 فوریه و مارس 3, با توجه به این پرونده که قابل دسترسی توسط HT.

پرونده نقل از تحقیقات دقیق انجام شده توسط سازمان است که برای اضافه کردن این دسته ایجاد شد به دستور پاکستان عمیق دولت با هدف ایجاد و عمده جمعی اختلال در هند.

این رسانه های اجتماعی دسته نیز در تماس با برخی از دسته های ایجاد شده در هند – بسیاری از این شناسایی شده اند-و از آنها خواست تا به گسترش التهاب پیام.

ایده پشت هماهنگ و ورزش و با توجه به پرونده شد نشان می دهد که پلیس دهلی ناعادلانه هدفمند مسلمانان در خشونت که منجر به کشته شدن 53 نفر در سمت چپ و حدود 500 مجروح و به گسترش خشونت به سایر نقاط کشور است. که این اتفاق رخ نداد.

پرونده لیست حدود 70 دسته از اسلام آباد راولپندی پاکستان لاهور به tweeting هشتگ #DelhiRiots2020 و بیش از 100 دسته به tweeting هشتگ #DelhiBurning.

وحی می آید یک روز بعد از ظفر میرزا ویژه مشاور سلامت به نخست وزیر پاکستان عمران خان آورده کشمیر در اورژانس امنی ها و همکاری های منطقه ای (سارک) تصویری-کنفرانس مرتب به بحث در مورد یک استراتژی مشترک در برابر شیوع کروناویروس.

هندی مقامات در دانش گفت: نخست وزیر ترکیه به کارگردانی و وزارت امور خارجه به cognisance میرزا سخنان با صدور یک واکنش و یا یک بیانیه است.

“ناراحتی از دیگر رهبران سارک به خصوص بنگلادش نخست وزیر شیخ حسینه خواستند که میرزا parroted راولپندی کشمیر خطوط کاملا مشهود بود,” ارشد جنوبی بلوک رسمی گفت.

این کنفرانس برگزار شد در نارندرا نخست وزیر پیشنهاد.

سخنان میرزا اگر چه نه به عنوان یک شگفتی به دهلی نو پس از اسلام آباد می کند از دست دادن هر فرصتی برای internationalise کشمیر موضوع ، در همان زمان این سخنان را اثبات هند استدلال قبل از دیگر رهبران سارک است که پاکستان شده است عمدا مسدود کردن منطقه ای و گروه بندی آنها اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de