پاکستان کشتی گیران قادر خواهد بود برای شرکت در کشتی قهرمانی اینجا از فوریه 18 بعد از دولت هند پاک خود مدارک سفر در روز شنبه. این ویزا از 40 عضو قوی چینی مشروط هستند و در عین حال پاک می شود و آن را بسیار بعید است که آنها را دریافت سیگنال سبز. شیوع کروناویروس در چین منجر به چندین کشور از جمله هند قرار دادن شدید محدودیت های مسافرتی. در آخرین دقیقه داش هند المپیک و فدراسیون های ورزشی وزارت چرخش به عمل و اعتقاد وزارت امور که انکار ویزا به پاکستان مشروط می تواند منجر به پیامدهای از کمیته بین المللی المپیک در المپیک سال است.

دولت هند پاک مشارکت چهار پاکستان آزاد کشتی گیران, یک مربی و یک داور. به سفارت هند در پاکستان بسته است در روز شنبه اما در حرکت مدارک از تیم پاکستان پردازش شد.

پاکستان اما از این رویداد. “ما تا به حال رسما به آنها گفت (کشتی فدراسیون هند) که ما نمی قادر خواهد بود برای شرکت در این رویداد با توجه به مشکلات ویزا” گفت: غلام فرید, پاکستان, کشتی, فدراسیون رسمی.

“ما تا به حال از آنها خواست به ما ویزا قبل از 15 فوریه و ایالات جهانی کشتی نیز گفت: همان.

“اما WFI قادر به مدیریت و بنابراین ما اطلاع تیم ما است که ما نمی خواهد رفتن. داخلی ما نیاز به برخی از ترخیص برای سفر به هند و از آن زمان ما می خواستیم حداقل اطمینان از WFI.”

در شنبه WFI آنها اطلاع داد که سفر خود پاک شده است و آنها باید خود را جمع آوری گذرنامه و ویزا از سفارت هند در اسلام آباد.

“ما روابط بسیار صمیمی با فدراسیون و آنها شده اند مفید است. اما با توجه به بی ثباتی سیاسی بین دو کشور این چیزها اتفاق می افتد,” فرید گفت.

این آموخته شده اند که IOA جمهور Narinder Batra و وزیر ورزش Radhey Shyam Julaniya نقش کلیدی در گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه از MHA.

در ماه فوریه سال گذشته کمیته بین المللی المپیک (IOC) را ممنوع کرده بود هند از میزبانی رویدادهای بین المللی به عنوان دو پاکستانی سریع تپانچه بورس محروم بودند ویزا برای ISSF جام جهانی, یک مقدماتی المپیک رویداد برگزار شد در دهلی نو.

این ممنوعیت برداشته شد و پس از وزیر ورزش Kiren Rijiju نوشت: به کمیته بین المللی المپیک با اطمینان که ویزا نمی خواهد رد به پاکستان ورزشکاران است. این زمان بیش از حد ایالات جهانی کشتی (UWW) جهان حاکم بدن در کشتی هشدار داده بود در هند فدراسیون که همه کشورهای شرکت کننده داده می شود باید ویزا یا دیگری هند ممکن است جریمه بودن محروم از آسیا مقدماتی المپیک برنامه ریزی شده در ماه مارس است.

هر UWW مناقصه قوانین آن را اجباری برای میزبان به اطمینان حاصل شود همه کشورهای شرکت کننده دریافت ویزا برای مسابقات.

“ما امیدواریم که چین ویزای پاک شده دوشنبه, اما در سراسر جهان وجود داشته اند محدودیت های مسافرتی در چین پس از coronavirus تهدید و جهان, کشتی بدن را درک خواهد کرد که گفت: WFI معاون وزیر Vinod تومار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im