پاکستان شروع می شود بازگرداندن درهم مبتنی بر اتباع رشته توسط coronavirus

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پاکستان آغاز شده است و بازگرداندن برخی از شهروندان خود را از امارات متحده عربی که تهدید کرده بود به نقد و بررسی کار روابط با کشورهای امتناع از بازگشت اتباع خود در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

اولین خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) پرواز حامل 227 “رشته مسافران” از دبی و امارات به سمت چپ برای اسلام آباد در شنبه شب, پاکستان, کنسولگری در دبی گفت: در توییتر ارسال.

معلوم نیست زمانی که دیگر پرواز خواهد رفت. بیش از 40,000 پاکستانی در سپاه پاسداران ثبت نام کرده اند با کنسولگری برای بازگشت به خانه و دو درهم روزنامه ها گزارش شده است.

امارات متحده عربی و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس گزارش داده اند که افزایش عفونت در میان کم درآمد کارگران مهاجر زندگی می کنند که در سر می برند چهارم. برخی از نقل مکان کرد دوباره به خانه آنها در توقیف مدارس یا مراکز اختصاص داده شده و در حال تلاش برای ترتیب پروازها به بازگرداندن آنها را.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

امارات متحده عربی در هفته گذشته گفت: این امر بررسی کار روابط با ایالات امتناع از تخلیه شهروندان از جمله کسانی که شغل از دست داده اند و یا قرار داده شده است در مرخصی پس از سفرای هند و پاکستان گفت: کشور خود را هنوز رتبهدهی نشده است آماده به انجام این کار.

پیا گفت: در آن وب سایت است که آن را نمی خواهد بود قادر به ارائه خدمات برای ورودی پروازهای فراتر از اسلام آباد در فرودگاه بین المللی با توجه به تعلیق پروازهای داخلی و یک مستند در کشور است.

میلیون ها نفر از کارگران خارجی از بسیاری از آسیا و فرم ستون فقرات خلیج اقتصاد و کار در بخش های که مختل به شیوع کروناویروس.

همه گیر نیز به احتمال زیاد به مختل قابل توجهی پول های ارسالی کارگران آن ارسال بازگشت به کشورهای خود.

کل عفونت تعداد در شش حوزه خلیج فارس افزایش یافته است به طور پیوسته به بیش از 25000 با 161 مرگ و میر با وجود مهار اقدامات مانند توقف مسافر پرواز حکومت و در چند مورد قفل کردن مناطق با جمعیت زیادی از کم درآمد مهاجرت کارگران.

روز یکشنبه امارات متحده عربی اعلام کرد یکی دیگر از 479 موارد جدید و چهار مرگ و میر بیشتر آوردن مجموع آن به 6,781 موارد و 41 مرگ و میر تا کنون.

کویت 90 ساله حاکم امیر شیخ صباح آل احمد آل صباح در روز یکشنبه خطاب به ملت برای استقبال از بازگشت اولین گروه از کویتی خانه بازگشت و تحت یک جدید بازگشت برنامه.

او از آنها خواست تا با رعایت تمام جداسازی و قرنطینه دستورالعمل های داده شده توسط مقامات در دولت های خلیج فارس است که ثبت هفت, مرگ و میر, از جمله یکی در روز یکشنبه و تقریبا 2000 مورد از عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>