پاکستان سوابق 2,700 coronavirus موارد; پنجاب عبور از 1000 علامت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پاکستان coronavirus موارد رز به 2,708 در روز شنبه با تعدادی از بیماران در استان پنجاب که حساب برای بیش از نیمی از این کشور به کل جمعیت عبور از 1000 علامت گذاری به عنوان.

با توجه به ملی خدمات بهداشتی COVID-19 تاکنون 40 زندگی در حالی که 130 بیماران بهبود یافته اند.

پنجاب — کانون از عفونت ویروسی در پاکستان — گزارش در مجموع 1,072 موارد به دنبال سند در 839, خیبر پختونخوا, 343, بلوچستان 175 گلگت-بلتستان 193 اسلام آباد 75 و 11 مورد در پاکستان-کشمیر تحت اشغال (M). این عفونت ویروسی در کشور است که به سرعت در حال گسترش با وجود گیج کننده تلاش دولت برای محدود کردن آن, مقامات گفت. روز جمعه بانک جهانی را تایید کرده است USD 200 میلیون دلار کمک به پاکستان برای کمک به مقابله با تاثیر از رمان coronavirus. به گزارش رادیو پاکستان این پروژه با عنوان “همه گیر پاسخ اثربخشی در پاکستان” را در حمایت از دولت برای آماده سازی و پاسخ به بیماری و تقویت سیستم های ملی برای بهداشت عمومی مصلی. تصریح می کند که هیچ کس مطمئن شوید که چه مدت COVID-19 همه گیر خواهد آخرین نخست وزیر پاکستان عمران خان روز جمعه اعلام کرد یک بسته به بخش ساخت و ساز به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>