نوشته شده توسط Shubhajit Roy | دهلی نو | منتشر شده در مارس 10, 2020 2:46:51 am

coronavirus, imran khan, imran khan coronavirus address, imran khan corona test remarks, imran khan ghabrana nahi, imran khan not equipped for testing, viral news, world news, indian express نخست وزیر Imran Khan-led دولت پاکستان متعهد شده است USD3 میلیون به سارک را coronavirus صندوق. (AP Photo/B. K. Bangash)

پاکستان روز پنجشنبه متعهد US $ 3 میلیون نسبت به سارک Covid-19 صندوق اضطراری برای حمایت از تلاش های منطقه ای در مبارزه با کروناویروس.

در حالی که برقراری ارتباط تصمیم پاکستان برای سارک دبیرخانه آن منتقل شده است که تمام درآمد حاصل از این صندوق باید اداره سارک دبیرخانه و روش برای صندوق استفاده باید نهایی از طریق رایزنی با کشورهای عضو به عنوان در هر سارک منشور.

پاکستان دیدگاه در این زمینه نیز منتقل طی یک مکالمه تلفنی بین وزیر امور خارجه سهیل محمود و دبیرکل سارک Esala Ruwan Weerakoon امروز.

در ضمن به دنبال اقدام اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در این ویدئو کنفرانس سارک رهبران در 15 مارس سال 2020 یک ویدئو کنفرانس از ارشد تجارت مقامات و دعوت از همه کشورهای سارک برگزار شد در روز چهارشنبه به بحث در مورد تاثیر محدودیت های مسافرتی و بزرگتر Covid-19 وضعیت در تجارت درون منطقه ای.

همه کشورهای سارک به جز پاکستان که برای شرکت در ویدئو کنفرانس.

“نشان دادن مشتاق منافع مشترک و رويکرد حل مسأله در حال حاضر به چالش کشیدن شرایط همه کشورها کمک فعالانه به بحث گسترده تجارت مربوط به دستور کار است. آن را به رسمیت شناخته شد که Covid-19 همه گیر است به احتمال زیاد به یک قابل توجهی تاثیر نامطلوب بر تجارت در سارک منطقه است. به منظور برای این کشورها برای مقابله با این وضعیت تاکید شد که راه های جدید و استفاده می شود به طور مشترک شناسایی برای حفظ و گسترش تجارت درون منطقه ای تا عادی کانال های تجارت به طور کامل دوباره بازسازی شد. ضروری نیاز به حفظ ضروری تجارت در سارک منطقه به عنوان مهم و محوری در منطقه به صورت مطلوب در نظر گرفتن” MEA بیانیه ای گفت:.

برخی از مسائل خاص خطاب در این ویدئو کنفرانس شامل تسهیل تجارت از طریق راه حل های عملی از قبیل موقت ترخیص واردات در ترجیحی وظیفه با شرایط مناسب موقت پذیرش دیجیتالی امضا گواهی مبدا پذیرش و کپی اسکن شده مدارک برای ترخیص کالا از گمرک از واردات توسط گمرک و انتشار از پرداخت توسط بانک ها حل و فصل مسائل مواجه برای صادرات/واردات در زمین آداب و رسوم ایستگاه در مرز زمین. تاثیر مسائل مربوط به سلامت مانند Covid-19 در تجارت منطقه ای و اقدامات ممکن است به کاهش آن دیده می شد به عنوان یک منطقه تمرکز برای بحث در چارچوب بزرگتر از تسهیل تجارت در منطقه سارک. نیاز به افزایش کوانتومی درون سارک تجارت نیز برجسته شده است.

سمت هند ارائه شده برای هماهنگ کردن این ورزش که همچنین فعال کردن تعامل بیشتر روی ایده ها و پیشنهاد اقدامات با هدف اولیه مرمت عادی تجارت در منطقه پس از این جنبش با محدودیت های ناشی از Covid-19 بحران برداشته می شوند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de