نظامی پاکستان به دنبال نزدیک تومان 64 میلیارد دلار برای افزایش حقوق و دستمزد پرسنل

اسلام آباد: ارتش پاکستان در پی اضافی مبلغ سرمایه گذاری از Rs 63.69 میلیارد دلار برای پوشش 20% افزایش حقوق کارکنان ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی میان هزینه-برش و اقدامات ریاضتی توسط دولت غیر نظامی.

تفاهم نامه ارائه شده به سرمایه گذاری بخش توسط وزارت دفاع در مارس 8 اظهار داشت: افزایش حقوق در طول سال مالی 2020-21 مورد نیاز است به دلیل عوامل مختلف است که باید “تحت تاثیر مالی فضا و معیشت پرسنل نیروهای مسلح”.

تفاهم نامه اظهار داشت که ستاد مشترک دفتر مرکزی مشاوره با ستاد از سه خدمات معتقد است که کارکنان دولت از جمله پرسنل نظامی شده است در برخورد با یک افزایش قیمت به دلیل کاهش ارزش روپیه پاکستان, افزایش قبوض آب و برق و تورم است.

آن اضافه شده است که در مالی جاری را حقوق و دستمزد افسران تا به رتبه سرتیپ شده بود افزایش 5% در تاریخ و افسران و سربازان داده شد ad hoc امداد از 10 درصد از اساسی خود پرداخت.

اما متحده هیچ افزایش داده شد به طور کلی ماموران در حالی که ad hoc امداد اعطا شده به افسران به حاشیه رانده شده بود با افزایش مالیات بر درآمد در نتیجه در حقوق و دستمزد خود را کاهش.

به عنوان این شرایط تحت تاثیر “سیاست فضا و امرار معاش” از نیروهای مسلح پرسنل این حرکت برای افزایش پرداخت “بموقع تایید شده” توسط رئیس ستاد مشترک ارتش و کمیته های فرستاده شده بود به وزارت مالیه.

تفاهم نامه اظهار داشت: این را می توان با ادغام موقت امداد کمک هزینه برای 2016-19 در پرداخت اولیه تعیین شده در سال 2017. “پس از آن اجازه می دهد افزایش در پرداخت @ 20 درصد از تجدید نظر شده مقیاس پرداخت در بودجه [برای] سال مالی 2020-21” آن اضافه شده است.

سال گذشته ارتش پاکستان “به طور داوطلبانه مورد توافق” برای کاهش هزینه ها با توجه به “بحرانی وضعیت مالی” رو به کشور و قلم روال افزایش در دفاع از بودجه. این را شامل نمی شود حقوق بازنشستگی برای سربازان بازنشسته است که تحت پوشش دولت فدرال به میزان 260 میلیارد تومان.

در ماه ژوئن سال گذشته دولت اعلام کرد و با دفاع از بودجه Rs 1.15 تریلیون دلار ($7.6 میلیارد دلار) برای سال مالی 2019-20 افزایش 1.3 درصد بیش تجدید نظر مخارج نظامی برای 2018-19. دفاع از بودجه به میزان تقریبا 16 درصد از کل دولت از هزینه برای سال و در حدود 3 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر