پاکستان Covid-19 موارد مثبت افزایش به 1000 اما PM عمران نمی تحمیل lockdo…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پاکستان اعلام کرد از توقف پرواز داخلی عملیات پس از تعداد موارد مبتلا به بیماری کروناویروس Covid-19 افزایش یافت و به 1000 در کشور است. دولت گفت که هفت نفر فوت کرده اند این بیماری است.

داخلی پرواز ممنوع آغاز خواهد شد در روز پنج شنبه, civil aviation سخنگوی عبدل ستار Khokhar روز چهارشنبه گفت:. اسلام آباد قبلا برش قطار خدمات و پروازهای بین المللی.

در ابتدا بسیاری از کسانی که آلوده بودند پاکستان بازگشت زائران از همسایه سخت-آمار ایران است که دیده خاورمیانه بدترین شیوع ویروس. در حال حاضر این ویروس است که در افراد با سفر تاریخچه مقامات می گویند.

بیش از 400 نفر از افراد آلوده در جنوب استان سند. شرق استان پنجاب دوم بیشترین تعداد موارد (296) و در شمال غربی استان خیبر پختونخوا 78 موارد بلوچستان 110 در حالی که پایتخت اسلام آباد 15 طبق گزارش های رسانه ها.

بیشتر در Covid-19:

• راهنمای شما برای ایمن ماندن

• آنچه شما باید بدانید امروز

• چه چیزی را در ذهن نگه دارید برای پول خود را

• چگونه coronavirus متفاوت از آنفلوانزای فصلی و سرماخوردگی

سند استانی دولت تحمیل کرده است یک مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس اما نخست وزیر پاکستان عمران خان گفت: تحمیل یک کشور گسترده مستند و خواست مردم را به رفتن در خود قرنطینه برای مبارزه با Sars-CoV-2 ویروس.

خان گفت که تاثیر سراسر کشور حکومت نظامی در اقتصاد پاکستان خواهد بود بسیار زیاد.

“بیست و پنج درصد از جمعیت کشور ما زیر خط فقر زندگی میکند. قرار دادن این کشور تحت مستند به آن معنا است که روزانه من-دستمزد کارگران, خیابان, فروشندگان, فروشگاه کوچک-صاحبان خواهد بود قفل شده در داخل خانه های خود. آنها چگونه می توانند درآمد و سپس ؟ ” او گفت که در آدرس خود را به ملت است.

این کشور گزارش شده بود هفتم آن مرگ در روز سه شنبه شامل 57 ساله بیمار که تحت درمان در بیمارستان مایو در لاهور.

شش کارمندان دولت شد در ضمن به حالت تعلیق در روز سه شنبه پس از آنها مطرح شده برای عکاسی از خود با یک coronavirus بیمار در یک مرکز قرنطینه رسمی گفت.

عکاسی از خود – به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی – تصویر یک گروه از مردان در سراسر ظاهری بیمار چند تا از آنها را خندان گسترده و هیچ کدام با پوشیدن ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>