پاکستان خواهد شد بهترین خود را به خرید بیشتر روغن پالم از مالزی پس از بالا خریدار هند محدودیت قرار داده از جمله واردات در ماه گذشته در میان دیپلماتیک با کشور جنوب شرق آسیا, نخست وزیر, عمران خان گفت: در روز سه شنبه.

هند قرار گرفته و به طور کلی محدودیت های تصفیه شده روغن پالم و واردات غیررسمی خواسته معامله گران به طور خاص برای جلوگیری از خرید از مالزی, جهان و دومین تولید کننده و صادر کننده روغن خوراکی در اقدامی تلافی جویانه برای مالزی این اتهام که اخیر هند سیاست های تبعیض علیه مسلمانان است.

همسایه هند و پاکستان شده اند عمدتا خصمانه به یکدیگر پس از پارتیشن از هند در سال 1947 و مبارزه کرده اند را سه جنگ بیش از رقابت ادعاهای ارضی در کشمیر.

نخست وزیر مالزی Mahathir محمد گفت: او در مورد روغن پالم با خان – در مالزی در وزارت امور خارجه – که پاکستان نشان داده بود این امر واردات از مالزی.

“درست است به خصوص از آنجایی که ما متوجه هند تهدید مالزی برای حمایت از کشمیر علت تهدید به قطع واردات روغن پالم” خان گفت: در یک کنفرانس خبری مشترک با اشاره به هند با اکثریت مسلمان منطقه کشمیر.

“پاکستان خواهد شد بهترین خود را برای جبران آن است.”

پاکستان خریداری 1.1 میلیون تن روغن پالم از مالزی در سال گذشته در حالی که هند خریداری 4.4 میلیون تن با توجه به مالزی روغن پالم شورای.

روابط قوی

هند بارها اعتراض به Mahathir صحبت کردن در برابر حرکت خود را در سال گذشته به نوار کشمیر استقلال و آن را آسان تر برای غیر مسلمانان از کشور همسایه با اکثریت مسلمان بنگلادش و پاکستان و افغانستان برای به دست آوردن تابعیت.

در اخبار کنفرانس 94 سال صریح رهبر Mahathir نیست اشاره به کشمیر اما خان بود.

“راه, شما, ساعت, ایستاده اند و با ما صحبت در مورد این بی عدالتی در رفتن به نمایندگی از پاکستان, من واقعا می خواهم برای تشکر از شما” خان گفت.

سابق کریکت گفت: او غم او نمی تواند حضور در نشست رهبران مسلمان در مالزی در ماه دسامبر. این اجلاس در خارج از ambit از عربستان مبتنی بر سازمان همکاری اسلامی و عربستان سعودی یک متحد نزدیک پاکستان گفته بود جمع آوری شد “تقسیم” را به جهان اسلام.

“متاسفانه دوستان ما که بسیار نزدیک به پاکستان نیز احساس می شود که به نحوی در این کنفرانس که قرار بود به تقسیم امت” خان گفت: با استفاده از کلمه عربی برای جامعه مسلمان اما نه ذکر عربستان سعودی با نام.

“این است که به وضوح یک تصور غلط است که به عنوان شد هدف از این کنفرانس,” او گفت:.

خان همچنین گفت: مالزی و پاکستان مشغول به کار بودند در یک مشترک پروژه های رسانه ای برای پخش یک تصویر مثبت از اسلام مبارزه با اسلام هراسی و توسعه محتوا برای مسلمانان است.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im