پاک شود برای پیگیری Tablighi Jamaat پیروان پس از Covid-19 مورد افزایش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

به عنوان رئیس فیصل فصل Tablighi Jamaat درگذشت coronavirus روز جمعه دولت پاکستان گفته است که هنوز در تلاش برای ردیابی و منزوی کردن هزاران نفر از اعضای این سازمان که با حضور جمع آوری مذهبی در حومه لاهور در اواسط ماه مارس.

این تلاش در یک زمان می آید زمانی که دولت پاکستان و سازمان های مذهبی از جمله Tablighi Jamaat در مذاکرات بیش از, برگزاری نماز جماعت در طول ماه مقدس رمضان که شروع می شود در حدود یک هفته است.

وجود سردرگمی در عمران خان دولت در مورد چگونگی ادامه. در حالی که نخست وزیر خان است و نه صحبت ذهن خود را هنوز کابینه اش همکاران تقسیم می شوند در این مسئله است.

در حالی که بالفعل وزیر بهداشت دکتر ظفر میرزا تحت فشار قرار دادند تا به صورت مداوم محدودیت در نماز جماعت به ادامه, ارشد وزیر شیخ رشید گفت: رسانه ها در روز شنبه که او نه به نفع چنین ممنوعیت. وزیر علوم فواد چودری در یک صدای جیر جیر خاص این Tablighi Jamaat برای گسترش این ویروس در پاکستان است.

این است که از این سردرگمی ناظران می گویند که فشار خواهد شد تا تعداد کسانی که آلوده به ویروس Sars-CoV-2 ویروس در این روز آمده است. با بیش از 7,600 تایید موارد و مرگ و میر نزدیک به 150 تعداد کارشناسان هشدار داده اند که شماره می تواند بالون در روز آمده است.

نقش مهمی در گسترش است که بازی توسط اعضای Tablighi جماعت.

مقامات پلیس می گویند که حدود 100,000 نفر با حضور در Raiwind Ijtema است که یک رویداد سالانه در زمانی که coronavirus بحران بود دم. این جماعت برآورد بیش از 200 ، 000 با حضور در جماعت.

این شامل 3000-عجیب و غریب مردم از خارج از کشور از جمله چین و اندونزی و نیجریه و افغانستان و از برگزارکنندگان گفت. حدود نیمی از آنها در حال حاضر قرنطینه در پاکستان دیگران به ترک کشور بدون اینکه تست شده است.

غزه وزارت بهداشت تایید کرد در ماه گذشته آن دو مورد اول از coronavirus بودند فلسطینی که تا به حال با حضور جمع آوری شده است.

در کل حدود 7000 پیروان اند قرنطینه در لاهور در حالی که در سراسر پنجاب 10,263 قرنطینه که 539 دارای آزمایش مثبت برای این ویروس تا کنون. تقریبا 600 عضو شده اند قرنطینه در Raiwind خود را. در استان سند تا 8,000 Tablighis شده اند قرنطینه.

رسانه های محلی به نقل از مقامات بهداشت در پنجاب عنوان کرد و گفت که coronavirus موارد در حال افزایش در پنجاب به دلیل ‘بی توجهی’ از Tableeghi جماعت کاربرانی که به خاطر در جلسه عمومی به عنوان بخشی از موعظه خود را پس از بازگشت آنها به مناطق آنها متعلق به.

به دنبال بازگشت, بسیاری از را سوال که چرا دولت اجازه تجمع را در وهله اول. یکی از دلایل این می تواند دنج ارتباط لذت می برد توسط Tablighi Jamaat و استقرار پاکستان.

این جماعت دارای یک زیر بزرگ در پاکستان نیروهای مسلح. تعدادی از ژنرال ها شده اند از اعضای جماعت. بسیاری از خدمت و بازنشسته و افسران حضور در این گردهمایی هر سال است. در اوایل دهه 90 به سر ISI – ژنرال جاوید ناصر همچنین یک عضو جماعت. با توجه به چنین نفوذ آن سخت است می گویند ناظران را به چالش جماعت گیری.

برخی اصرار دارند که تغییر را از درون جماعت. یکی از چهره های پیشرو در جماعت مولانا طارق جمیل در نظر گرفته شده است یک مربی توسط نخست وزیر عمران خان. نخست وزیر بارها تبدیل به روحانی برای راهنمایی در مورد مسائل مذهبی. اعتقاد بر این است که عمران خان موضع در coronavirus است خو اظهارات مولانا Jamil.

پس از لاهور رویداد Tariq Jamil سخنرانی که در آن او گفت: “خدا را انتخاب می کند که آلوده است و چه کسی نیست و خدا ما را نجات دهد.”

1 آوریل جمیل تغییر کرده بود نظرات خود را تا حدی که برای اولین بار او در توصیف این ویروس به عنوان تهدید کننده زندگی.

اما جمیل و دیگران همچنان به مقاومت در برابر خواستار محدودیت در نماز جماعت. در واقع برخی از ترس که جماعت حامیان خواهد توسل به خشونت اگر مجبور به دور ماندن از مساجد. در شهر پنجاب Layyah, یک عضو چاقو یک افسر پلیس در حالی که در تلاش برای فرار از یک Tablighi Jamaat مرکز به عنوان quarantining اقدامات بود در حال اجرا.

مذاکرات را به ارمغان آورد برخی از نتایج به عنوان به خوبی. هفته گذشته Tablighi Jamaat بزرگان ارسال نامه ای به جنبش پیروان آموزش آنها را به توقف خود را درب-به-درب بازدیدکننده داشته است و نه جمع.

و در عین حال دولت پاکستان خجالتی کامل مستند در نماز و دیگر فعالیت هایی که سازمان های مذهبی در تماس هستند ، احتمالا اگر به وخامت اوضاع ارتش رهبری را یک بار دیگر باید به مرحله اجازه دهید به سلامت عقل غالب می گویند برخی از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>