در دسامبر پاکستان horserider عثمان خان واجد شرایط برای سال 2020 توکیو المپیک — مارک و کشور خود را قبل از ازدواج ظاهر در سوارکاری فردی سواری. دو ماه بعد عثمان آینده حضور در بازی ها تبدیل شده است به علت نگرانی در میان هند در بازی های المپیک مدیران.

دلیل آن این است که عثمان اسب او سوار به واجد شرایط برای توکیو است به نام “آزاد کشمیر’ (مستقل کشمیر).

با توجه به یک اسب پایگاه داده نگهداری شده توسط بین المللی فدراسیون سوارکاری (FEI), عثمان خریداری a 12-year-old بای-کلت به نام “در اینجا به ماندن” از Belinda Isbister استرالیا در ماه آوریل 2019 و تغییر نام او را آزاد کشمیر. عثمان تنظیم شده است سوار بر همان اسب در بازی های المپیک نیز هست.

با هند Fouaad میرزا نیز با داشتن واجد شرایط برای همان رویداد در توکیو هند المپیک انجمن (IOA) به دنبال نظر حقوقی به چک کنید اگر این موضوع را تحت قلمرو اجراء منشور المپیک را 50 قانون فراهم می کند که یک چارچوب برای محافظت از بی طرفی و بازی های المپیک. قانون 50 آمده است که “هیچ نوع تظاهرات و یا سیاسی و مذهبی و یا نژادی, تبلیغات مجاز است در هر المپیک سایت سالن و یا مناطق دیگر”.

نامگذاری یک اسب پس از یک منطقه حمله و اشغال شده توسط پاکستان در سال 1947 و که هند خواستار پاکستان اشغال کشمیر — بقیه کشمیر بخشی از اتحادیه — ممکن است سقوط گرفتار آن قانون است.

“بی طرفی سیاسی است که باید حفظ شود در بازی های المپیک به هر قیمتی” گفت: IOA جمهور Narinder Batra. “مردم نمی تواند اجازه داده می شود به بازی بازی های فساد در بازی.”

در همین حال یک مقام رسمی از فدراسیون سوارکاری پاکستان (EFP) گفت که اگر کمیته بین المللی المپیک لژ شکایت رسمی با بدن و سپس آن را به این موضوع با عثمان خان. “او انتخاب کرده نام اسب و واجد شرایط با همان اسب بنابراین من فکر نمی کنم این اسب را نام می تواند تغییر در این لحظه گفت:” محمد عرفان Zaafar از آن و ارتباطات در EFP.

پرسید چه خواهد بود فدراسیون ایستاده اگر کمیته بین المللی المپیک دخالت و ممنوع عثمان از اظهارات سیاسی در بازی های المپیک, Zaafar گفت: این اسب پس از آن که شرکت با آن فی هویت منحصر به فرد alpha-numeric کد داده شده به رقابت اسب به جای نام آن است.

“اگر آن را تبدیل به یک موضوع و سپس ما اول بررسی کنید اگر عثمان انعطاف پذیر با تغییر نام” Zaafar گفت. “اما پس از آن ما همیشه می توانید استفاده از آن فی هویت به جای نام و نام خانوادگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de