پاک امور دینی وزارت به دنبال اسلامی بدن مشاوره در ساخت معبد…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پاکستان در امور دینی وزارت به نوشته اسلامی در بدن به دنبال نظر خود را در دولت بودجه برای ساخت اولین معبد هندو در پایتخت در میان مخالفت برخی گروه های مسلمان گزارش روز پنجشنبه گفت.

این معبد کریشنا خواهد آمد تا در یک 20,000 متر مربع طرح در پایتخت ثانیه-9 بخش اداری.

پاکستان وزیر امور مذهبی Noorul الحق قادری روز چهارشنبه گفت که هیچ مشکلی وجود دارد مربوط به ساخت و ساز در معبد اما مسئله اصلی این بود که آیا آن می تواند ساخته شده با پول است.

حکومت پاکستان را تایید کرده است 100 میلیون تومان (10 تومان کرور روپیه) برای معبد. قادری در حال حاضر ارسال پرونده به شورای اسلامی ایدئولوژی (CII), سپیده دم, روزنامه گزارش شده است.

این CII یک قانون اساسی مربوط به دادن مشاوره حقوقی در مسائل اسلامی به دولت پاکستان.

در این نامه قدری به دنبال این شورا نظر در مورد اینکه آیا دولت اجازه داده شد برای تامین مالی ساخت و ساز از یک معبد در شهر, این گزارش گفت:.

این نامه پرسید که آیا دولت می تواند ساخت یک غیر مسلمان محل عبادت با استفاده از بودجه دولت آن را گفت.

آن گفت که یک هیئت از اسلام آباد هندو Panchayat و برخی از غیر مسلمان با نمایندگان مجلس ملاقات با قادری و به دنبال بودجه دولت برای معبد را ساخت.

در این نامه قادری گفت: وزارت معاملات نیز با اقلیت های صندوق رفاه استفاده شده است که برای تعمیر و نگهداری از اماکن مذهبی اقلیت جوامع بر اساس توصیه های از غیر مسلمان از نمایندگان مجلس.

“ساخت و ساز از یک محل عبادت برای اقلیت های مذهبی بود و نه مجاز و تحت قوانین” در این نامه گفت که از نظر وضعیت برنامه فرستاده شده بود به دفتر نخست وزیر برای در نظر گرفتن.

نمایندگان مجلس و قادری ملاقات با نخست وزیر عمران خان در این زمینه است. این بازدید که مورد استفاده توسط برخی از روحانیون که مخالف ساخت این معبد به ایجاد اختلاف با توجه به نامه.

CII رئیس قبله ایاز اذعان کرد که او دریافت کرده بود وزارت نامه و گفته شده است فرستاده شده به شورای پژوهشی گروه به تدوین و فرموله کردن یک نظر در این سوال.

ایاز گفت: روحانیون باید در اعتراض به این موضوع اما باید راهنمای CII در آن به جای. او گفت: آن گرفته خواهد شد تا در طول CII جلسه برنامه ریزی شده برای سپتامبر آن را به عنوان طول می کشد دو تا سه هفته برای گروه پژوهشی برای نهایی نظر پس از مشورت و به دنبال نظرات عمومی در صورت نیاز.

رامش کومار Vankwani یک نماینده مجلس از حاکم پاکستان تحریک-e-Insaf گفت سحر است که این استدلال در مورد بودجه برای معبد نادرست بود.

“برخی از مردم می گویند که یک معبد هندو را نمی توان ساخته شده با مالیات جمع آوری شده از مسلمانان است. که درست است و ما با آن موافق است اما هر گونه پول صرف شده در ساخت و ساز از هر معبد در کشور با مالیات پرداخت شده توسط جامعه هندو در سال 70” او پرسید.

“بنابراین دولت اعطای Rs100 میلیون معتبر است به عنوان آن را در واقع پول ما,” او گفت:.

در ضمن اعتراض نیز برگزار شد در حمایت از این معبد ساخت و ساز در باشگاه مطبوعات ملی.

معترضان گفت: معبد باید ساخته شده اند برای این شهر جمعیت هندو دهه پیش و خواستار آن شدند که دولت نمی تعظیم پایین به فشار از افراط گرایان که اذیت و آزار شهروندان این کشور به طور مداوم در بهانه های مختلف. یک دادگاه پاکستان روز سه شنبه را رد کرد و سه یکسان دادخواست به چالش کشیدن ساخت اولین معبد هندو در اسلام آباد است.

یک نیمکت از دادگاه عالی اسلام آباد تحویل قضاوت روشن ساخت که هیچ بار در موسسه هندو Panchayat از ساختمان معبد در زمین اختصاص داده شده به آن را با استفاده از بودجه خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>