پاک PM عمران خان تساوی توپخانه ضد هوایی برای تماس با اسامه بن لادن یک شهید “

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نخست وزیر پاکستان عمران خان کشیده شده فلاک برای تماس با مقتول القاعده ارشد اسامه بن لادن یک “شهید” یا شهید پیشرو نمایندگان مجلس به دنبال عذرخواهی.

صحبت کردن در مجلس روز پنج شنبه در اعتراض به انتقاد از خود و دست زدن به Covid-19 گیر خان متصل مسئله به ما انتقاد نقش پاکستان در جنگ با ترور است. “آنها به ما کشور و کشته شدن اسامه بن لادن, شهادت در تمام جهان مورد انتقاد ما به جای.” خان گفت: پاکستان به حمایت از جنگ علیه ترور, اما ما همچنان به سرزنش پاکستان است.

“ما حتی مقصر شکست خود در افغانستان… ما مطمئن نیست که آیا امریکا بود ما متحد یا دشمن ما,” او گفت:.

لادن کشته شد در یک عملیات نظامی توسط نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم در سال 2011 در ابوت آباد.

کوبیدن خان سخنرانی بلاول بوتو-زرداری از PPP گفت: “من فقط می توانم این مقایسه به چه دولت پاکستان با ارسال سربازان به مبارزه در کرگیل. آنها با ارسال آنها را به مرگ آنها و ما حتی اذعان آنها.”

خواجه آصف مخالفان PML-N گفت: خان سخنرانی “سرند با خطا بر روی تاریخ و سیاست”. او گفت: اسامه”آورده تروریسم به کشور است. او را نابود کردند و کشور و عمران خان اعلام کرده است او یک شهید”.

آصف گفت: “ضیا الحق آورده اسامه بن لادن به پاکستان و عمران خان است او را به نام یک شهید.”

ردیف آمد و به عنوان اسلام آباد را رد کرد وزارت امور خارجه آمریکا گزارش سالانه تروریسم به عنوان “خود متناقض” و “انتخابی” در آن خصلت از تلاشهای پاکستان برای مبارزه با تروریسم و ترور تامین مالی است.

گزارش ایالات متحده متهم کرده است پاکستان از ادامه به یک “پناهگاه امن” برای گروه های تروریستی مانند لشکر-e-Taiba و جیش-e-محمد.

PIA زمینه یک سوم از آن را “جعلی” خلبانان

خطوط هوایی بین المللی پاکستان روز پنجشنبه گفت این پایه تقریبا یک سوم از آن خلبانان برای برگزاری جعلی و یا مشکوک مجوز یک ماه پس از یکی از آن هواپیما سقوط کرد و به خانه ها قتل 97 نفر است. این حرکت پس از دولت منتشر شد گزارش اولیه به مارس 22 تصادف در کراچی. PIA سخنگوی عبدالله حافظ خان گفت: یک کاوشگر پیدا کرده بود حدود 150 از آن 434 خلبانان بودند حمل “یا ساختگی یا مشکوک گواهینامه”.

“ما تصمیم گرفته اند به زمین آن 150 خلبانان با اثر فوری,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>