پاکستان پیشرفت در مقابله با ترور تامین مالی که خطری برای سیستم مالی جهانی را یکی از مسائل مهم صورت گرفته در کار گروه و جلسات عمومی از Financial Action Task Force (FATF) آغاز شد که در پاریس در روز یکشنبه چند جانبه دیده بان گفته است.

دیپلمات های غربی به طور گسترده ای انتظار می رود پاکستان به حفظ در “لیست خاکستری” FATF به عنوان آن را به طور کامل و یا جزئی انطباق با تنها 14 از 27 امتیاز در برنامه عمل آن را پیاده سازی برای جلوگیری از ترور تامین مالی و پول شویی. پاکستان قرار داده شد در لیست خاکستری در سال 2018 است.

هر چند Lashkar-e-Taiba (اجازه) بنیانگذار حافظ سعید و مشاور داده شد پنج و نیم سال زندان محکوم در دو ترور تامین مالی موارد توسط یک دادگاه پاکستان چهار روز قبل از FATF جلسات کارشناسان اشاره کرده اند که اسلام آباد موفق به تعقیب دیگر سازمان ملل متحد تعیین شده تروریست ها مانند اجازه عملیات فرمانده Zakiur الرحمان Lakhvi و جیش-e-محمد (JeM) رئیس مسعود ازهر.

یک بیانیه صادر شده توسط FATF ذکر شده “پیشرفت ایران و پاکستان و کشورهای دیگر که در حال حاضر در معرض خطر به سیستم مالی” از جمله مسائل مهم مورد بحث در FATF هفته می شد که با شروع به کار جلسات گروه در فوریه 16 و نتیجه گیری با جلسه عمومی در فوریه 19-21.

این جلسات نیز بحث در مورد تحولات در تامین مالی از داعش و القاعده و وابستگان. پس از پاکستان قرار داده و به ناظر خاکستری لیست چند FATF گزارش باید گفت که این کشور نتوانسته است به اندازه کافی برای پایان دادن به صندوق جمع آوری با اجازه JeM, طالبان, دولت اسلامی القاعده و شبکه حقانی.

این دومین FATF هفته تحت چینی ریاست جمهوری Xiangmin لیو.

“در روز یکشنبه…بیش از 800 نمایندگان از 205 کشور و حوزه های قضایی سراسر جهان, صندوق بین المللی پول, سازمان ملل متحد, بانک جهانی و دیگر سازمان خواهد رسید برای FATF هفته در پاریس…شش روز از جلسات تمرکز بر اقدام جهانی به دنبال پول است که سوخت و جنایت و تروریسم و کاهش آسیب های ناشی از به مردم و جامعه” در بیانیه ای گفت:.

هندی مقامات اشاره کرده بود هر دو زمان Saeed اعتقاد و این واقعیت که می توان آن را به چالش در دادگاه بالاتر است. “از این رو اثر این تصمیم باقی مانده است دیده شود” گفت: یک فرد که کاهش یافته است به نام.

آنها همچنین با اشاره به این که پاکستان هنوز برای محاکمه کسانی که در تامین مالی و برنامه ریزی کلید تروریستی مانند آنهایی که در بمبئی و پتهنکت.

گزارش اخیر واشنگتن آزما اشاره کرد حتی زمانی که پاکستان اقدام در برابر سازمان ملل متحد تعیین شده تروریست ها مانند سعید و دستیاران خود از آن استفاده کرده است “دفاتر دیپلماتیک خود به سازمان ملل متحد را استثنا برای Lashkar-e-Taiba و مقابل خود را در گروه” – اشاره به درخواست رسمی از اسلام آباد برای سعید و دستیاران خود را مجاز به دسترسی به منابع مالی در حساب های بانکی منجمد.

این گزارش همچنین گفت که پاکستان در پایین ترک خورده اجازه دولت اسلامی و القاعده و حامیان آن “درمان آنها را به آرامی”. آن افزود: “حتی اگر ترور تامین مالی اعتقادات را باید (احکام) بین یک تا پنج سال دادگاه پاکستان به کمتر از یک سال در 27% موارد.”

با ما دیده می شود که بیش از حد وابسته به پاکستان برای نوسانی معامله با طالبان دیپلمات دیگر از کشورهای غربی انتظار کاهش فشار واشنگتن بر اسلام آباد است. پاکستان نیز انتظار نمی رود برای قرار دادن در FATF “لیست سیاه” که مستلزم شدیدتر از تحریم به عنوان یک حرکت خواهد بود مسدود شده توسط چین و مالزی و ترکیه است. سه کشور هستند به اندازه کافی برای جلوگیری از یک حرکت از پیش رفتن و رئیس جمهور ترکیه رجب اردوغان در حال حاضر صحبت از حمایت از پاکستان در FATF جلسات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im