پاکستان انتظار می رود که حفظ در Financial Action Task Force است (FATF) “لیست خاکستری” در آینده نشست چند جانبه ناظر به آن نکرده کافی پیشرفت در مقابله با تامین مالی ترور, دیپلمات های دو کشور اروپایی گفته اند.

گروه کار و جلسات عمومی از FATF در پاریس از فوریه 16 تا 21 خواهد ارزیابی اجرای 27-نقطه طرح اقدام توسط پاکستان که قرار داده شده در خاکستری لیست در ژوئن 2018 برای عدم جلوگیری از افزایش صندوق توسط گروه هایی مانند Lashkar-e-Taiba (اجازه), جیش-e-محمد (JeM), طالبان و القاعده است.

“اطلاعات موجود نشان می دهد پاکستان گرفته شده برخی از مراحل را به آن ترور تامین مالی و پول شویی قوانین در راستای تعهدات بین المللی و ارتقای ساختارهای حقوقی” گفت: یک دیپلمات از یک کشور اروپایی بود که از نزدیک درگیر در تلاش است که منجر به پاکستان که شامل خاکستری لیست.

“اما آن را انجام نمی به اندازه کافی برای محاکمه و یا محکوم کردن تروریست ها از جمله کسانی که مورد تحریم سازمان ملل متحد برای دخالت در ترور تامین مالی است. انتظار می رود به ماندن در لیست خاکستری” گفت: این دیپلمات که کاهش یافته است به نام. وی افزود: آخرین تجزیه و تحلیل نشان داد که پاکستان به طور کامل و یا جزئی سازگار با تنها 14 از 27 امتیاز در طرح اقدام است.

یک دیپلمات از یک دومین کشور اروپایی است که از نزدیک آهنگ تلاشهای پاکستان برای پایان دادن به ترور تامین مالی هم گفت: این کشور انتظار می رود که برای ماندن در لیست خاکستری تا بعد FATF جلسه عمومی در ماه اکتبر آن را به عنوان انجام نشده به اندازه کافی برای اجرای برنامه عمل.

هندی مقامات کاهش یافته است به نظر در این موضوع.

با این حال دیپلمات از کشورهای اروپایی معتقد است که شده است وجود دارد یک نرم شدن موضع آمریکا در پاکستان مورد در FATF و آنها نسبت به این به واشنگتن امید است که اسلام آباد خواهد شد و نقش مهمی در تنظیم یک معامله با طالبان. این یک معامله بسیار مهم است برای ما برنامه ای برای خروج نیروهای خود از افغانستان, ترجیحا قبل از آمریکا انتخابات ریاست جمهوری بعد از این سال.

“به نظر می رسد ما در حال تلاش برای تشویق پاکستان به کمک افغانستان با رفتن نرمتر در FATF” گفت: این دیپلمات از دومین کشور اروپایی که نیز به کاهش توان نام برد.

در هفته های اخیر پاکستان با تشدید تلاش های دیپلماتیک برای در نظر گرفته شود FATF خاکستری لیست با وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی گفتن یک خبر مطبوعاتی در واشنگتن در تاریخ 17 ژانویه که این کشور امیدوار است که ما را به عقب خواهد تلاش های خود را برای دریافت لیست سازمان دیده بان.

در یک خبر مطبوعاتی در واشنگتن در ژانویه 24, آلیس چاه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت pointsperson برای جنوب آسیا به نظر می رسد بیشتر آشتی جویانه در مورد پاکستان مورد در FATF. صحبت پس از سفر اخیر خود به هند و پاکستان گفت: “ما قدردانی از اقدامات انجام شده توسط پاکستان برای پیشبرد روند صلح افغانستان و نیز استقبال از تلاش های اسلام آباد برای مقابله با آن عملیات تامین مالی تعهدات FATF”.

با اشاره به پیشرفت در روابط با پاکستان از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “گرم و سازنده در دیدار با نخست وزیر [عمران] خان در داووس به ترمیم نظامی بین المللی آموزش و پرورش و آموزش” برنامه او افزود: “ما خوشحال شده است که برای دیدن پیشرفت های پاکستان نسبت به انجام بخشی از تعهدات.”

به عنوان چیز ایستاده پاکستان نیاز به حمایت از تنها سه نفر از FATF 39 اعضا به اقامت در خارج از “لیست سیاه” و از آن مطمئن شوید که برای گرفتن رای از چین که دارای watchdog ریاست جمهوری تا ژوئن مالزی و ترکیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im