Pak دکتر که با کمک سیا ردیابی اسامه بن لادن راه اندازی اعتصاب غذا در زندان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پاکستان دکتر که با کمک سازمان سیا ردیابی و کشتن اسامه بن لادن راه اندازی کرده است اعتصاب غذا از زندان خود را به همراه وکیل خود و خانواده روز دوشنبه گفت:.

شکیل افریدی شده است بیحال پشت میله های زندان برای سال های پس از خود را جعلی واکسیناسیون برنامه به ما کمک عوامل ردیابی و کشتن رهبر القاعده در سال 2011.

“این است که در اعتراض به بی عدالتی و غیر انسانی نگرش متعهد بودن در برابر او و خانواده اش” برادرش جمیل افریدی به خبرگزاری فرانسه گفت پس از ملاقات با افریدی در یک زندان در مرکز استان پنجاب.

همچنین سازمان دیده بان | هیچ لیست سیاه برای پاکستان در FATF دوباره: مفاهیم و راه رو به جلو

خود را وکیل قمر ندیم نیز تایید اعتصاب غذا.

افریدی شد زندان برای 33 سال در ماه مه 2012 و پس از او به اتهام داشتن روابط با شبه نظامیان اتهام او همواره رد شده است.

حکم او بود و بعد از آن با کاهش 10 سال است.

برخی از نمایندگان کنگره آمریکا باید مارک مورد به عنوان انتقام خود را برای کمک در جستجو برای القاعده ارشد.

2011 کشته شدن بن لادن موجب خجالت برای پاکستان و به خصوص آن نظامی قدرتمند.

برای سال افریدی تا به حال هیچ دسترسی به وکیل در حالی که درخواست تجدید نظر خود را در برابر صدور حکم اعدام متوقف شده و با برنامه ریزی حضور در دادگاه بارها و بارها به تاخیر افتاد.

خانواده او نیز شکایت کرده بودن هدفمند و اذیت و آزار توسط مقامات در طول سال.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد در طول مبارزات انتخاباتی خود که او را سفارش پاکستان به رایگان افریدی اما پس شده است تا حد زیادی سکوت در مورد این مسئله.

نظرات موجب تاول عمل متقابل از پاکستان که وزیر کشور در زمان مارک مغلوب ساختن پیشی جستن “نادان” و اظهار داشت که “دولت پاکستان و نه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” می گیرید افریدی سرنوشت.

در سال های اخیر مقامات پاکستانی را سرکوب در سازمان های غیر انتفاعی و آنها را مجبور به ترک این کشور که تحلیلگران می گویند تا حد زیادی وابسته به افریدی مورد با توجه به امنیت ایجاد ترس است که سازمان های غیر دولتی باید ارائه پوشش برای جاسوسی را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>