پاک کابینه تصویب کاهش Covid-19 مستند در کشور پس از مارس 9

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پاکستان کابینه را تایید کرده است کاهش Covid-19 مستند محدودیت در کشور به تدریج پس از مارس 9 ارائه شده است که اجرای دقیق از coronavirus مربوط به اقدامات پیشگیرانه پیشنهاد شده توسط دولت تضمین.

“نخست وزیر عمران خان تصمیم گرفت که کسب و کارهای کوچک و حمل و نقل به حدی باید بازگشایی شد به طوری که این افراد می تواند فرصتی برای کسب درآمد” طلوع نیوز گزارش روز چهارشنبه با استناد به اطلاعات وزیر شبلي Faraz عنوان کرد و گفت در یک پست-جلسه هیئت دولت در کنفرانس مطبوعاتی.

او گفت: خان با این حال هشدار داد که تهدید از بیماری ویروسی بود بیش نیست و می تواند دوباره اعتصاب اگر دولت دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) بودند به دنبال ندارد.

“نخست وزیر شد و از این نظر است که این وضعیت به نوبه خود می تواند بدتر اگر دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در حال اجرا نیست و پس از نرم و باز کردن کسب و کار و صنایع” Faraz اضافه شده است.

دولت در حال رفتن به باز کردن کسب و کار و بخش با وجود افزایش Covid-19 مواردی است که در حال حاضر رسیده 23,655 با 544 مرگ و میر در کشور است.

پنجاب و سند این دو بدترین ضربه استان نیز اعلام کرد برخی از آرامش در مستند توسط این امکان بازگشایی چند کسب و کار مانند لباس و پارچه و کفش و خودرو و قطعات یدکی.

(این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>