ارتش پاکستان عمده, 6, سربازان کشته در انفجار مین در جنوب بلوچستان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شش پاکستان سربازان ارتش از جمله یک افسر کشته در انفجار یک مین زمینی در جنوب سیستان و بلوچستان در روز جمعه با توجه به نظامی پاکستان سخنگوی. این انفجار موجب شده توسط یک کنترل از راه دور دستگاه رفت و خاموش در جاده ها 14 کیلومتر از ایران و پاکستان مرز.

این سخنگوی نظامی گفت: این خودرو از مرز سپاه در جنوب سیستان و بلوچستان مورد حمله قرار گرفت که آن را بازگشت از Buleda یک دره کوچک در شمال تربت در Kech منطقه. ارتش در بیانیه ای گفت سربازان رفته بود برای بررسی مسیرهای ممکن استفاده شده توسط تروریست ها در مناطق کوهستانی از Mekran.

افسر شناسایی شد توسط ارتش به عنوان عمده ندیم عباس Bhatti ساکن حافظ آباد در استان پنجاب پاکستان.

یکی از رسانه های محلی خروجی مانند بلوچستان پست گفت: یک گروه مسلح بلوچ شده است که در مبارزه برای استقلال بلوچ ارتش آزادیبخش ادعا کرده است مسئولیت این حمله را. وب سایت دیگری گفت: بلوچ Raaji Ajoi سنگر ائتلاف چهار گروههای مسلح نیز مسئولیت.

بلوچ ارتش آزادی متهم شده که افسر ارتش کشته در حمله به “به طور مستقیم درگیر در شکل گیری و هدایت به اصطلاح جوخه های مرگ از باندهای جنایتکار عمل توسط ارتش” در Kech منطقه است. در این بیانیه همچنین متهم به افسر ارتش از کمک به فروشندگان مواد مخدر و مسلح کردن آنها به شورشیان.

“نظامی پاکستان در عملیات پیشرفته در Tigran و دیگر مناطق تربت بیش از گذشته چند روز هدف قرار دادن شهروندان بلوچ از جمله اذیت و آزار زنان و کودکان” بلوچستان پست گفت: به نقل از BLA سخنگو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>