‘دردناک درس’: چگونه یک نظامی به سبک مستند unfolded در ووهان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

به عنوان جهان هایش با افزایش بیماری همه گیر کوروناویروس چین بازگشایی شد شهر ووهان در چهارشنبه, اجازه می دهد آن 11 میلیون نفر را به ترک برای اولین بار در بیش از دو ماه نقطه عطفی در تلاش خود را برای مبارزه با شیوع.

اما در حالی که این عملیات شامل ووهان را coronavirus شیوع مورد ستایش قرار داد به عنوان یک موفقیت توسط چین و بین المللی بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان آن را نمی آمد آسان است.

با استفاده از ویروس مورد داده های گزارش های رسمی و بیش از یک دوجین مصاحبه با مقامات ساکنان و دانشمندان در ووهان مهر وارد حساب جامع از نحوه نظامی به سبک قرنطینه این شهرستان گشوده شد.

دانشمند تور

ووهان مقامات بهداشتی گزارش اولین مورد از آنچه که تبدیل به کروناویروس جدید در ماه دسامبر و اول شناخته شده, مرگ, مربوط به ویروس در اوایل ژانویه.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

مقامات شهر اصرار داشت که وضعیت تحت کنترل برای دو هفته اول ماه ژانویه کم اهمیت جلوه دادن امکان از انسان به انسان انتقال آنها متمرکز در غذاهای دریایی و حیات وحش در بازار که در آن شیوع اعتقاد بر این بود آغاز شده است.

اما نشانه های نگران کننده در حال ظهور بودند.

بیمارستان تنفسی بخش شروع رسیدن به ظرفیت حدود Jan 12 و برخی از مردم در حال تبدیل دور نیم دوجین ووهان ساکنان و گفتگو کرد.

اما حداقل تا ژانویه. 16 ووهان دولت گفت که هیچ مورد جدید از این بیماری رخ داده بود برای حدود دو هفته در این شهرستان ادامه داد: به عنوان طبیعی است. Diners نحوه بسته بندی و رستوران ها و خریداران flocked به مناطق تجاری و مسافران عازم ایستگاه های قطار و فرودگاه های خود را برای سال جدید قمری تعطیلات.

اینجا را کلیک کنید برای آخرین به روز رسانی از شیوع کروناویروس

حداقل اقدامات در جای خود قرار گرفتند به درجه حرارت از ساکنان در اماکن عمومی و یا آنها را تشویق به پوشیدن ماسک محافظ ساکنان گفت.

“ما مردم عادی هم نمی دانیم که ما نیاز به اقدامات حفاظتی گفت:” وانگ Wenjun که دایی درگذشت coronavirus در Jan 31.

اما پس از تغییر Jan 18, هنگامی که یک تیم از دانشمندان ارسال توسط دولت مرکزی در پکن وارد در ووهان.

پیشرو این گروه 83 ساله زونگ اتباع متخصص اپیدمیولوژی با اعتبار بالا بردن زنگ در چین در مورد گسترش یکی دیگر از کوروناویروس سارس در سال 2003 است. بیش از دو روز تیم بررسی منبع و مقیاس ووهان را شیوع بازرسی غذاهای دریایی و حیات وحش در بازار و سایت های دیگر.

به عنوان دانشمندان تور ووهان خود را خلق و خوی تاریک به عنوان مقیاس به بحران تبدیل شد, روشن, به گفته یک منبع آشنا با این سفر.

یک روز قبل از دانشمندان وارد چهار مورد جدید تایید شد در ووهان که هیچ کدام تا به حال آشکار لینک کلیک کنید برای بازار است.

که شک و تردید بیش از مقامات محلی’ اظهارات قبلی که هیچ شواهد قابل توجهی از انسان به انسان انتقال که آنها را ملزم به اعمال شدید مهار اقدامات در این شهرستان است.

دانشمندان دیدار سوم بود که توسط یک گروه متخصص پس از پایان ماه دسامبر به عنوان سوء ظن در پکن رشد داشته است که این ویروس انتقال و مقامات محلی حال پنهان چالش هایی که با آنها مواجه حاوی این بیماری با توجه به دانشگاهی در Jan 18 سفر و یک دانشمند است که بازدید on Jan 2. یکی دیگر از سفر مقام Jan 8.

در طول Jan 18 دیدار این تیم چندین اکتشافات که قبلا شده بود نامعلومی به مردم توسط مقامات محلی است.

بیش از یک دوجین بهداشت و درمان کارگران تا به حال آلوده شده است, تلاش برای پیگیری تماس نزدیک با سایر موارد تایید شده بود کاهش یافته و بیمارستان ها تا به حال انجام نشده یک آزمون قبل از Jan. 16 زونگ و کارشناسان دیگر در این تیم اعلام کرد چند روز پس از سفر خود به ووهان.

در Jan 19 گروه از حدود نیم دوجین دانشمندان بازگشت به پکن که در آن آنها گزارش یافته های خود را به ملی کمیسیون بهداشت که تنظیم چین سیاست های بهداشتی.

کارشناسان توصیه می شود که ووهان قرار داده می شود تحت قرنطینه و این بیمارستان ظرفیت بود به سرعت در حال گسترش با توجه به منابع مالی که در جریان این بحث ها. زونگ خود پیشنهاد کرده بود مستند اقدامات آنها گفت. زونگ و کمیسیون نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

یکی از منابع گفت: این پیشنهاد در ابتدا رد ووهان مقامات دولتی از آنجا که آنها می ترسید تاثیر اقتصادی, اما آنها رد توسط مقامات مرکزی.

در شب Jan 20, دولت مرکزی راه اندازی یک گروه ضربت در ووهان به نوک پیکان مبارزه با این بیماری همه گیر.

این مستند از ووهان قرار داده شده است در حال حرکت است.

یه چینگ معاون دفتر آمار در هوبئی استان که در ووهان واقع شده است گفت: این تنها زمانی بود که زونگ اعلام کرد یافته های خود را که او شروع به تحقق بخشیدن به شدت از این بیماری همه گیر.

ووهان مقامات او گفت: واکنش بیش از حد دیر است. “اگر دولت به ارسال اخطار اگر آنها خواسته بود هر کس به پوشیدن ماسک برای انجام حرارت چک, شاید خیلی کمتر از مردم فوت کرده اند.”

وی افزود: “این دردناک درس با خون و اشک.”

بعد ردیابی ویروس در بیماران نشان داد که مردم تایید کرد که این ویروس از سفر ووهان به حداقل 25 استان ها, شهرداری ها و مناطق اداری در سراسر چین قبل از مستند طرح رفت و به عمل است.

این ووهان دولت ملی و کمیسیون بهداشت در پکن نیست در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

مستند

این اثر موج دار شدن از وقایع در پکن به زودی احساس در ووهان.

در ژانویه 22, مقامات ارشد در ووهان دریافت کتبی دولت متوجه گفتن آنها را به ترک شهر و یا گزارش خود را در محل اگر آنها تا به حال با توجه به دو دولت محلی منابع.

بخشنامه ارائه جزئیات بیشتر اما در مورد 8 p. m. آن شب برخی از مقامات دریافت اخطار از طریق تلفن است که این شهر خواهد بود خاموش صبح روز بعد منابع گفت.

این مستند بود علنا اعلام کرد ساعت 2 صبح ارسال هزاران ووهان ساکنان تقلا برای پیدا کردن یک راه است.

اما دسترسی به داخل و خارج از شهر بود و به سرعت بسته خاموش با حمل و نقل عمومی تعطیل و استفاده از خودروهای شخصی ممنوع است. ساکنان شد به زودی پس از محدود به خانه های خود.

داشتن کنترل ضبط از بحران پکن همچنین حذف تعدادی از کلید مقامات از ووهان و هوبئی استان است.

ووهان شهردار ژو Xianwang که داشته کار خود را ساخته شده یک فرانک پذیرش در مصاحبه ای با رسانه های دولتی چند روز بعد از آن که حزب-گزارش مکانیسم حال خفه اقدام اولیه.

“اطلاعات باید منتشر شده است با سرعت بیشتری” او گفت:. روند شده بود آهسته توسط مقامات در ووهان بودن “موظف به دنبال مجوز” قبل از اینکه به طور کامل از افشای اطلاعات به او گفت.

‘طبیعی’

تقریبا دو ماه پس از مستند تحمیل شد چین آغاز شده است اجازه می دهد ساکنان شهر را ترک کنند و همچنین اجازه پروازهای داخلی و بین شهری قطار. ووهان گزارش شده فقط یک مورد جدید در هفته گذشته و در حدود 93% از تمام موارد بهبود یافته اند با توجه به داده های رسمی.

به کشورهای دیگر در نظر ووهان-سبک قرنطينه کسانی که شماره آمده اند تحت افزایش موشکافی ، رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته گفت که چین اعداد بودند “در نور سمت” نقشه کشی خشم پکن.

چین نیز تنها فقط آغاز کرده است و گزارش داده ها در موارد بدون علامت – کسانی که در آن حامل می تواند انتقال این بیماری بدون علائم احساس – در هفته گذشته. که به دنبال واکنش شدید عمومی در رسانه های اجتماعی در چین که کلید شماره حذف شده بود از رسمی شمارش بالا بردن نگرانی که از جمله موارد می تواند منجر به موج دوم از عفونت.

ژو شبکه یک استاد دانشگاه است که یک عضو از یک دولت coronavirus نیروی کار گفت: اقدامات احتیاطی در محل قرار داده برای مستند – اجتماعی مانند فاصله – احتمال تبدیل شدن به یک بخشی از زندگی در آینده در چین است.

“در حال حاضر از ما در زندگی اجتماعی جدیدی را وارد کنید حالت عادی” ژو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>