P چیدمبرم: ‘اقتصاد که با حضور به بی کفایت پزشکان

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 11 فوریه سال 2020 2:26:30 am

p chidambaram, p chidambaram on budget 2020, p chidambaram rajya sabha speech, budget 2020, indian economy ارشد کنگره رهبر و وزیر دارایی سابق P چیدمبرم در مجلس در روز دوشنبه. (اکسپرس عکس از داش علی Nath Pandey)

نقد و دولت را از دست داده و اقتصاد, کنگره رهبر و وزیر دارایی سابق P چیدمبرم روز دوشنبه گفت: اقتصاد “شدیدا نزدیک به سقوط” است و آن شد که با حضور به توسط “بی کفایت پزشکان”. آغاز بحث در بودجه در Rajya سبها, چیدمبرم گفت: دولت “هیچ پول برای خرج کردن” و گفته است که “نقاب” وضعیت توسط اعداد. او گفت: اقتصاد در حال حاضر تقاضا “محدود” و “سرمایه گذاری-گرسنگی” اما دولت ترجیح میدهد به “در انکار زندگی می کنند”.

“رئیس مشاور اقتصادی (CEA) از دولت خود را برای چهار سال می گوید اقتصاد در ICU. من مخالفم. من فکر می کنم بیمار بود چرخ به ICU. متاسفانه بیمار در حال نگهداری از ICU و بی کفایت پزشکان در حال حاضر به دنبال بیمار….چه هدف از ایستاده در اطراف بیمار و شعار sabka saath, sabka vikas, sabka vishwas? بیمار است نه رفتن به احیای….بیمار را دوباره زنده خواهد شد تنها اگر صالح پزشکان شرکت به بیمار و تجویز دارو” چیدمبرم گفت.

با اشاره به سابق RBI فرمانداران Raghuram راجان و Urjit پاتل سابق CEA آرویند سوبرامانیان و معاون سابق رئیس Niti Aayog Arvind Panagariya او گفت: “هر صالح دکتر که شما شناسایی و منصوب اتحاد چپ کشور است.”

این استدلال که “راه حل واضح” برای پرش شروع اقتصاد در حال حاضر برای احیای تقاضای کل و incentivise سرمایه گذاری او گفت: هیچ چیز در بودجه در این جهت است. به جای قرار دادن پول در دست مردم گفت: دولت با قرار دادن پول در دست 200 شرکت ها آنها را با دادن یک نرخ مالیات را کاهش دهد. چیدمبرم گفت: سرمایه گذاری احساسات مرطوب باقی می ماند با وجود این که چون دولت criminalised ترین قوانین است و با توجه به قدرت فوق العاده ای به افسران.

اشاره به این که صنعت مجلسی CII به آمده تا با یک لیست از 37 قوانین است که باید به decriminalised او گفت: “همه چیز در این کشور جنایتکار است. در حال حاضر شما بحث در مورد منشور حقوق از مالیات دهندگان….ما نمی خواهیم یک منشور فقط دور این قدرت فوق العاده ای داده شده به این بچه ها…که به اندازه کافی خوب است…امروز وجود پول در دست مردم است و هیچ انگیزه ای برای هر کسی که برای سرمایه گذاری است. بر خلاف وجود دارد ترس و عدم اطمینان ثاقب در سراسر کشور….”

دیگر رهبران مخالف بودند به همان اندازه داغدار در حملات خود به دولت بیش از, اقتصاد, بیکاری, کاهش تخصیص برای MGNREGA و در موضوع اعتبار داده است.

T K Rangarajan از CPM دولت را متهم به “افزایش و تقویت تنها بخش شرکت ها” و گفت: “همه بخش های جامعه را رنج می برند به ویژه در مناطق روستایی از پایین بودن رشد سرمایه گذاری در گذشته هفده سال”. خواستار یک کمک هزینه بیکاری گفت: اطلاعات نشان می دهد که بیکاری در 45 سال به بالا و در عین حال دولت صحبت نمی کنم در مورد آن و “رم معبد و کشمیر” در دستور کار خود.

T K S Elangovan از DMK گفت: “بودجه آماده است بر نادرست محل” به عنوان “تمام داده ها جعل”. او گفت: “مشکل این است که این دولت نمی خواهید قبول شکست” و افزود: “زمانی که شما نمی دهد مناسب داده ها به مردم به شما مخفی کردن آن را از شما پنهان نیست آن را از احزاب مخالف شما در حال پنهان کردن آن از 130 کرور مردم,” او گفت:.

چند رهبران ابراز نگرانی از طرح دولت برای disinvest LIC و BPCL.

در Lok سبها, NCP را Supriya Sule گفت: بودجه سخنرانی “طولانی و خسته کننده” و در معرض شکست “این دولت وقتی که می آید به سلامت مالی”.

او گفت که دولت به صحبت کردن در مورد گلوله قطار اما نه یک هکتار زمین خریداری شده است برای آن تا کنون. “آنها در جهان داستان پری… در آنها زندگی می کنند را باور جهان” Sule گفت.

ابراز نگرانی بیش از بودجه اعداد Preneet Kaur کنگره گفت: فرض 10 درصد تولید ناخالص داخلی اسمی رشد و 12 درصد افزایش جمع آوری مالیات به نظر می رسد “خوش و غیر واقعی با توجه به کاهش رشد اقتصادی و سقوط صادرات”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر