صاحب محبوب فروشگاه مواد غذایی در دفاع از مستعمره آزمون Covid مثبت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

صاحب برجسته فروشگاه مواد غذایی در دهلی محبوب دفاع مستعمره بازار مثبت آزمایش برای بیماری کروناویروس (Covid-19) گفته است که روز پنج شنبه حتی به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران راه اندازی شد تلاش برای ردیابی افرادی که ممکن است در تماس با 53 ساله.

Manoj گوپتا صاحب دفاع فروشگاه در جنوب دهلی نو محله بستری شد به حداکثر بیمارستان در ساکت روز سه شنبه پس از ابتلا به آنفولانزا مانند علائم. او بعد از آزمایش مثبت برای بیماری های عفونی دفاع از مستعمره ساکنان رفاهی انجمن گفت. هفت تن از اعضای خانواده گوپتا و سه داخلی کمک بعدها قرار داده و در زیر صفحه اصلی قرنطینه به عنوان یک احتیاط.

فروشگاه مواد غذایی است که حامل هر دو داخلی و وارداتی مارک های مختلف مواد غذایی و موارد استفاده روزانه بود عملیاتی با اجتماعی فاصله هنجارها از طریق مستند که لازم توسط Covid-19 شیوع.

Gupta خانواده تصمیم به نگه داشتن فروشگاه, بسته, تا, نتایج آزمون تمام کارکنان و سایر اعضای خانواده هستند. دفاع مستعمره بازار ارتباط گفت: محله بازار – در طول زمان آن رسیده است به عنوان محبوب قسمت خرید – باز باقی خواهد ماند در حالی که پیوستن به دولت دستورالعمل. بازار بازگشایی شد روز سه شنبه به دولت اجازه داده مدرج آرامش محدودیت تحت مرحله چهارم از مستند.

وجود 52 موسسات تجاری در بازار از جمله رستوران ها و نانوایی فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

Gupta خانواده گفت که بازدید از هر مکان دیگر از فروشگاه در طول جنبش محدودیت های که به طور موثر در محل پس از مارس 22.

“ما نمی دانیم که او چگونه به این عفونت است. او نمی تواند در هر نقطه به جز فروشگاه. تست ما گزارش انتظار می رود برای رسیدن به جمعه. فروشگاه سه نفر از کارکنان نیز آزمایش شده در RML بیمارستان برای Covid-19 و گزارش های آمده به احتمال زیاد در یک یا دو روز. ما نمی خواهد بازگشایی فروشگاه تا تمام گزارشات بازگشت منفی است. ما در حال حاضر فروشگاه sanitised و آن را ضد عفونی چندین بار قبل از باز کردن” گفت: Pramod گوپتا, Manoj Gupta برادر.

دولت دهلی نو و در منطقه دولت نمی تواند بلافاصله برای اظهار نظر در مورد ردیابی Gupta مخاطبین طی چند روز گذشته.

به عنوان اخبار از Gupta نتیجه آزمون شکست ساکنان شروع به تماس با منطقه عضو شورا سیما Mallik به بازار ضد عفونی. مستعمره دارای بیش از 4800 واحد مسکن گسترش بیش از پنج بلوک با قابل ملاحظه جمعیت بازنشسته دولت و پرسنل نیروهای مسلح.

Mallik گفت: “من باید تماس از ساکنان و بازار ارتباط و دریافت کل بازار sanitised.”

Gaurav Dhingra صاحب دفاع نانوایی گفت: آنها در تلاش برای گسترش آگاهی در مورد این بیماری در میان مشتریان است. “ما شده اند با در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم از ابتدا. ما باید نمی ترسم چون کسی را آزمایش کرده است برای این بیماری در اینجا. بلکه ما باید حمایت و stigmatise فرد و خانواده است. ما در حال حاضر خواسته مشتریان ما را به پوشیدن ماسک و دستکش. تنها دو مشتریان مجاز در داخل در یک زمان. ما در حال تشویق پرداخت تماس,” او گفت:.

بازار انجمن خواسته است تا صاحبان تمام مغازه ها در این منطقه برای اطمینان اجتماعی فاصله داخل فروشگاه خود را. “من خواسته صاحبان خود را به نمایش محصولات در جداول خارج از فروشگاه برای اطمینان اجتماعی فاصله داخل مغازه گفت:” Rajinder ملک رئيس جمهور به دفاع از مستعمره بازار انجمن.

عمده (retd) Ranjit سینگ رئیس جمهور از مستعمره دفاع دستياران رفاه ارتباط گفت: “تا کنون ما نمی دانیم که چگونه او قراردادی ویروس. بهداشت منطقه مقامات sanitised Gupta اقامت خود را در فروشگاه و بقیه بازار. ما این اطمینان را به خانواده می شود لازم کمک کند.”

سینگ ارسال پیام به ساکنان مستعمره در چهارشنبه اطلاع رسانی به آنها در مورد تست مثبت و توسل به آنها و نه به سرزنش Gupta ابتال به این بیماری و یا تلاش برای قلدر خانواده است.

مشتریان از فروشگاه محبوب نیز درخواست کرد که مالک و خانواده اش نمی تواند stigmatised. “ما باید از آنها حمایت کنند. این خوب است برای بازدید از فروشگاه در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم است” گفت: Abhay Sharma, که با این نسخهها کار در یک شرکت IT در Gurugram و یک مشتری به طور منظم.

Riya Mittal, یک دانشگاه دهلی بود که دانش آموز در دفاع نانوایی در روز پنج شنبه گفت: “هزاران نفر از مردم تست مثبت در دهلی نو در حال حاضر. ما را به نگه داشتن رفتن در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی.”

با دولت آرامش محدودیت هایی از این مستند کارشناسان پزشکی می گویند مردم باید یاد بگیرند به زندگی با ویروس. “وجود دارد بدون نیاز به هراس یا نگرانی. ما نمی توانیم پاکسازی تمام نقاط چرا که بسیاری از افرادی که بدون علامت. مردم باید فقط به دنبال اقدامات احتیاطی اساسی است,” گفت: دکتر Lalit کانت رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در شورای تحقیقات پزشکی هند.

در حال حاضر که مردم پله برای کار Dr Jugal Kishore رئیس جامعه پزشکی در Safdarjung بیمارستان گفت: “تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که اقدامات احتیاطی مانند تضمین اجتماعی فاصله و اغلب شستن دست ما و با پوشیدن ماسک.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>