صاحب رزرو پس از قایق می رسد از گجرات با رشته ماهیگیران

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Neeraj Tiwari | منتشر شده در: آوریل 14, 2020 1:09:53 am

India lockdown, coronavirus outbreak, stranded fishermen, gujarat news, indian express news بستگان از ماهیگیران در sarpanch ، (عکس: Deepak Joshi)

پلقر پلیس رزرو یکشنبه یک گجرات مبتنی بر صاحب قایق و دستیار او و توقیف قایق خود را پس از آن وارد با بیش از 100 ماهیگیران از ماهاراشترا که رشته کردن گجرات coast در Zai روستا در Talasari taluka برای مستند نقض قوانین.

بیش از 2000 ماهیگیران از ماهاراشترا گیر کردن گجرات در نزدیکی سواحل ورول در 40 قایق قادر به بازگشت.

پلقر SP Gaurav سینگ اذعان کرد که یک قایق کشف و ضبط شد و 100 فرد ماهیگیران نقل مکان به یک مرکز قرنطینه.

در روز یکشنبه, شب, قایق وارد Zai ایجاد کرد. هنگامی که آنها اطلاعات محلی Gholewad پلیس بلافاصله ثبت یک مورد در برابر صاحب قایق کشف و ضبط و رگ. قایق صاحب Karsan Vasram Bamaniya که از گجرات گفت: “من با کمک ماهیگیران به عنوان آنها رنج می برند اما پلیس توقیف قایق و من را در قرنطینه در Zai مدرسه.”

دو اتحادیه ماهیگیران از Zai روستای Zai Macchimar جامعه و Zai Mangela جامعه ترس که این حادثه را بی ارزش ایجاد شکاف بین ماهیگیران از دو کشور.

“ماهیگیری است که ما تنها منبع امرار معاش. ما معمولا مبادرت به دریاهای خاموش گجرات برای گرفتن خوب است. اگر ماهیگیران از گجرات نیست, همکاری با ما, آن را به ایجاد مشکلات برای ما” گفت: Yogesh Macchi رئیس Zai Macchimar جامعه است.

خانواده ها از ماهیگیران از کرج Gaun همچنین در Talasari taluka ملاقات sarpanch لوئیس Kakad و از او خواست که اعضای خانواده خود باز خواهد گشت.

Holiya Kailanger (53) که شوهر Devala و دو پسر رفت و به ورول هستند و در عین حال به بازگشت. او پرسید: Kakad هنگامی که او را ببینید فرزندان خود را دوباره. او افزود شوهرش به نام او و “بسیار ناراحت بود او نمی تواند بازگشت هر چند او بسیار دور از خانه”. Kakad گفت: “من تلاش من برای بازگرداندن ماهیگیران.”

سابق سانتی متر Devendra Fadnavis گفت: “من قصد دارم به صحبت می کنند به هر دو گجرات و مهاراشترا دولت در مورد نجات ماهیگیران.”

در آوریل 4, گجرات دولت deboarded 600 ماهیگیران از گجرات و ارسال آنها را به صفحه اصلی قرنطینه اما اجازه نمی دهد ماهاراشترا ماهیگیران به پایین در Nargol.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>