بیش از یک لاخ الماس جلا ترک سورات به Saurashtra

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kamaal Saiyed | سورت | منتشر شده: مارس 29, 2020 12:02:24 am

coronavirus, coronavirus outbreak, surat diamond association, surat diamond polishers, indian express news بسیاری از این الماس جلا هستند از امرلی, باونگر و Jungadh مناطق در Surashtra. (فایل)

بیش از یک لاخ الماس جلا در سورات را ترک کرده اند این شهر به مکان های مادری خود پس از در سراسر کشور مستند تحمیل شد در پی شیوع کروناویروس.

سورات الماس رئيس جمهور انجمن Babubhai Katheriya گفت: “حدود 1.50 لاخ الماس جلا ترک کرده بود سورت شهرستان تا امروز و هنوز هم آن را ادامه می دهد. ما احساس می کنیم که این الماس جلا نمی خواهید به صرف زمان در اتاق و حتی خود خارج حرکات محدود شد. آنها همچنین باید برای پرداخت اجاره و یا اتهامات عنوان شده علیه. با هیچ کار در سورات آنها تصمیم به بازگشت به روستاهای خود را.’

با توجه به سورت الماس انجمن منابع وجود دارد که حدود 5000 کوچک و بزرگ و متوسط اندازه الماس کارخانه در سورات که بیش از 6 لاخ الماس کارگران است.

بسیاری از این الماس جلا هستند از امرلی, باونگر و Jungadh مناطق در Surashtra.

در مارس 23, برخی از صاحبان کارخانه پرداخت کرده بود این جلا بخشی از حقوق خود را و به آنها گفت که کارخانه ها باز باقی خواهد ماند تا وضعیت چرخش طبیعی است.

اما روز بعد زمانی که مستند اعلام شد, کسانی که الماس جلا ماندن به تنهایی در این شهرستان آغاز شده و خروج به مکان های مادری خود. پس از این دیگر الماس جلا اقامت با خانواده های خود نیز شروع به ترک شهر به Saurashtra.

“این الماس کارگران رفتن بر روی دوچرخه خود را, برخی از استخدام ماشین و رفتن با خانواده های خود در حالی که دیگران با پای پیاده سفر به Kamrej از Varachha و سفر در tempos و دیگر وسایل نقلیه آنها در بزرگراه” Katheriya اضافه شده است.

سنگهای قیمتی و جواهرات شورای توسعه صادرات گجرات رئیس دینش Navadia گفت: “ما درخواست تجدید نظر به الماس جلا و نه به خانه بروم. چنین مهاجرت دسته جمعی خواهد شد و تاثیر منفی این صنعت است. مدارس نیز بسته شده است. به طوری که آنها نمی خواهید به ماندن در این شهر است. اگر وضعیت نوبت عادی در روزهای آینده و قفل کردن برداشته می شود این صنعت خواهد شد و در صورت بن بست از نیروی کار و آن را ممکن است برای چند ماه.”

الماس اتحادیه کارگران جمهور Ranmal Jikeiriya گفت: “ما می دانیم که برخی از الماس صاحبان کارخانه تا به حال داده نشده حقوق به الماس جلا. آن دشوار است برای آنها را به ماندن در یک مکان اجاره ای و به دیدار روز به روز هزینه ها از جمله مواد غذایی است.”

او در ادامه گفت: “ما خواستار دولت به اعلام بسته امداد برای الماس جلا. آنها را ترک کرده بود شهرستان سورات با هر چه پس انداز آنها تا به حال به دیدار با هزینه های خود در طول سفر به مکان های مادری خود.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>