بیش از 80 درصد کانادایی ها در حمایت از تحریم کالاهای چینی می گوید: نظرسنجی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کانادا افکار عمومی در مورد چین است cratering با بیش از 80 درصد حمایت از تحریم از آیتم های تولید شده در کشور است.

بر اساس یک نظرسنجی جدید از آژانس آنگوس رید موسسه یا ARI, 81 درصد از کسانی که در نظر سنجی “احساس می کنید که آنها باید تحریم کالاهای ساخته شده در چین برای ارسال پیام”. این ناظر انتخابات گفت که ممکن است این چالش به دلیل حجم گسترده از محصولات تولید شده در چین است که خریداری شده توسط کانادایی ها. همچنین بیش از 90 درصد از پرسش شوندگان بر این باورند “تنش بین دو کشور شد.”

که در حال رشد disenchantment با چین می آید به عنوان دو کانادایی از جمله یک دیپلمات سابق باقی می ماند زندانی وجود دارد به اتهام جاسوسی. دولت کانادا توصیف کرده است که به عنوان “بازداشت خودسرانه” و متهم چین از توسل به “گروگان دیپلماسی” در تلاش برای مبادله آنها را به صورت CFO از ارتباطات از راه دور شرکت Huawei که دستگیر شد در ونکوور در ماه دسامبر سال 2018 است و در انتظار محاکمه وجود دارد در یک مورد مربوط به گفته defrauding یک بانک برای دور زدن تحریم ها علیه رژیم ایران است.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در حال حاضر رد این ایده از چنین یک تبادل ایده بود که تبلیغ توسط یک گروه از 19 شخصیت های برجسته از جمله چهار تن از وزرای سابق در نامه ای به او فرستاده شده است.

ترودو ایستاده می یابد نفع در این نظرسنجی به عنوان ARI گفت: اکثریت کانادایی ها “حمایت از دولت فدرال موقعیت” از اجازه دادن به پرونده Meng Wanzhou که می تواند منجر به استرداد او به ایالات متحده آمریکا, بازی کردن در دادگاه. نزدیک به سه چهارم از پاسخ دهندگان یا 72 درصد پشتیبانی ترودو موضع. و این که احساسات شایع در سراسر “نسل خطوط جنسیتی و سیاسی تعصب”.

این باعث می شود برای یک “ملاحظه ای سازگار” با رویکرد سیاسی و تعصب است که “اغلب یک منبع قابل توجهی در بخش” بودن یک عامل “به عنوان اکثریت کسانی که رای دادند برای هر یک از احزاب اصلی سیاسی در سال 2019 انتخابات در همان سمت از این بحث” ARI اشاره کرد.

اما با وجود اینکه حمایتی در این مثال وجود دارد شک و تردید بیش از چگونه ترودو و دولت او پرداخته اند با چین تنها 37 درصد موافقت خود که آن را به کار گرفته این حوادث اخیر “خوب” در حالی که 50 درصد مخالف.

به عنوان بسیاری از 91 درصد در نظر گرفته امور بین دو کشور “جدی” در حالی که همین تعداد 93 درصد احساس کردند که “چین نمی تواند اعتماد به رعایت حقوق بشر”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>