بیش از 6 ماه به Covid-19 بحران 5 رمز و راز است که هنوز کفن coronavirus

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بیش از نیمی از سال در حال حاضر تصویب و coronavirus همه گیر به نظر نمی رسد به کاهش جهانی شمارش عبور از 11 میلیون به تازگی. بیش از 50 درصد از بیماران ( بیش از 6 میلیون نفر) در سراسر جهان بهبود یافته اند از کشنده سرایت در حالی که بیش از 5 لاخ مردم تسلیم به مرگ است. با بیش از 7 لاخ بیماران هند می ایستد در نقطه سوم پس از ایالات متحده و برزیل است.

این ویروس که اولین شکست در ووهان چین در سال گذشته است و هنوز به پتانسیل واکسن و یا گزینه های درمان است و بسیاری از اسرار مربوط به آن را که نیاز به demystified.

در آخرین مطلب, علم, مجله ‘طبیعت’ تماس به صورت یک نیاز مبرم به زیرخاک در اوردن پاسخ به پنج رمز و راز مربوط به کوروناویروس. تا کنون علم موفق به کشف کردن که چگونه ویروس “وارد و سوء استفاده از سلول های, چگونه برخی از مردم به مبارزه با آن و چگونه آن را در نهایت جان دیگران است. آنها مواد مخدر را شناسایی کرده اند که به نفع بیماران بدحال و بسیاری از درمان های بالقوه در آثار هستند. آنها را توسعه داده اند نزدیک به 200 بالقوه واکسن — برای اولین بار است که می تواند موثر ثابت تا پایان سال” مجله به عنوان خوانده شده.

این مجله میریزد نور در برخی از سوالات کلیدی که محققان هنوز هیچ پاسخ برای با توجه به این بیماری است. این شامل موارد زیر است:

1. چرا مردم پاسخ دهند خیلی متفاوت است ؟

این یک واقعیت شناخته شده است که کودکان و افراد مسن به خصوص کسانی که با بیماریهای همراه هستند بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس و تجربه به شدت از بیماری, با این حال, آن را هنوز هم نیاز به درک آنچه باعث می شود مردم پاسخ متفاوت به این ویروس.

2. آنچه را طبیعت از ایمنی و چه مدت طول می کشد ؟

ايمني شناسان و کارشناسان تلاش کرده اند برای تعیین ایمنی نسبت به بیماری کروناویروس مانند نگاه کنند و چگونه آن را ممکن است تاریخ و زمان آخرین. “مطالعات نشان داده اند که سطح آنتی بادی خنثی در برابر SARS-CoV-2 بالا باقی می ماند برای چند هفته پس از عفونت اما پس از آن به طور معمول شروع به افول” این مجله مطلب با عنوان “شش ماه از coronavirus: راز دانشمندان هنوز در حال مسابقه برای حل’ به عنوان خوانده شده.

همچنین بخوانید: ماسک sanitisers از ملزومات’ لیست

3. دارای ویروس و توسعه هر نگرانی جهش?

گمانه زنی های زیادی در اطراف این امکان جهش ویروس آن را به عنوان سفر در سراسر این قاره برای اولین بار پس از شکل گرفتن در چین در سال گذشته است.

4. چقدر خوب خواهد واکسن کار می کند ؟

بدن در حال رشد از کارشناسان و دانشمندان بر این باورند که Covid-19 واکسن نخواهد بود برای توده ها به عنوان بسیاری از مردم تا پایان دوره نقاهت خود را از سرایت. این واکسن ممکن است هدف آسیب پذیر بسیاری از جامعه مانند سالمندان و کودکان و کسانی که با شرکت morbidities. اما چگونه موثر خواهد بود در برابر این ویروس هنوز در حال ارزیابی شده است.

5. چه منشاء این ویروس ؟

این باقی می ماند میلیون دلار سوال. از خفاش ها به pangolins حد حدس و گمان است و ریشه در اطراف نظریه پیدایش این ویروس که بود birthed در چین است.

“تجزیه و تحلیل جامع از بیش از 1 ، 200 coronaviruses نمونه از خفاش در چین همچنین با اشاره به خفاش نعل اسبی در یوننان به عنوان منشاء احتمالی جدید کروناویروس” مقاله اعلام کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>