بیش از 50 درصد از مسافران می خواهید به صبر برای حداقل 6 ماه قبل از مسافرت توسط…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بمبئی: بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) یک انجمن تجارت از خطوط هوایی جهان پس از سال 1945 تا به حال انجام یک نظرسنجی در 11 کشور از جمله هند و ایالات متحده آمریکا (ایالات متحده آمریکا) و اعلام نتایج آن در یک وبینار در روز پنج شنبه.

نتایج دور از تشویق به این بررسی نشان داد که اعتماد به نفس برای مسافرت هوایی در میان مسافران ضربه پایین سنگ در اوایل ماه ژوئن به دلیل مواج coronavirus بیماری (Covid-19) بیماری همه گیر در مقایسه با زمین واقعیت در اواسط ماه مارس زمانی که شیوع هنوز در مرحله نوپای.

نتایج مبتنی بر دو دور از بررسی های انجام شده با 4,700 پاسخ دهندگان در اواسط ماه مارس و اوایل ماه ژوئن است.

“بیش از 50 درصد از مسافران گفتند که سفر هوایی پس از حداقل شش ماه” گفت: آمیتا Khosla, مدیر, هند, IATA در وبینار با عنوان “بازگرداندن اعتماد به نفس در سفر هوایی” بود که توسط سازمان ما-هند همکاری حمل و نقل هوایی برنامه.

“یک مشکل عمده وجود دارد در به دست آوردن مسافران اعتماد به نفس در لحظه,” او اضافه شده است.

نتايج نشان داد که در اواسط ماه مارس 60 درصد از پاسخ دهندگان گفته بود آنها بازگشت به مسافرت هوایی در عرض چند ماه با وجود همه گیر.

اما در اوایل ماه ژوئن خوشبینی محتاطانه تغییر کرده است که 45 درصد همچنان که مشاهده.

در حالی که 18 درصد از پاسخ دهندگان در اواسط ماه مارس تا به حال رزرو بلیط خود را سه روز در پیشبرد اما 41 درصد بود تا در اوایل ماه ژوئن در میان کاستن از سراسر کشور مستند محدودیت های که اجرا شد از مارس 25 شامل گسترش Covid-19 شیوع.

قریب به اتفاق 83 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها نمی خواهد سفر هوایی اگر آن را شامل اجباری 14 روز دوره قرنطینه.

“وجود دارد یک نیاز برای سفر بهتر بیمه در تلاش به دست آوردن مجدد مسافران “اعتماد به نفس” Khosla اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>