‘بیش از 30 درصد از خلبانان در پاکستان جعلی مجوز واجد شرایط برای پرواز’: Pak حمل و نقل هوایی…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بیش از 30 درصد از خلبانان غیر نظامی در پاکستان حدود 1 در هر 3 هستند واجد شرایط برای پرواز و مجوز جعلی حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور خان گفت: به گزارش سی ان ان.

در حالی که پرداختن به مجلس خان گفت که بیش از 260 خلبانان در پاکستان پرداخت کرده بود شخص دیگری به امتحانات از طرف آنها.

خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) دارای ریشه تمام خلبانان با مجوز جعلی با اثر فوری. این کشور دارای بیش از 850 فعال خلبانان خدمت مختلف خطوط هوایی داخلی کشور از جمله گل سرسبد شرکت هواپیمایی PIA و دیگر حامل های خارجی است.

نتايج نشان داد پس از رسیدگی منجر شد به یک PIA سقوط هواپیما در کراچی در ماه گذشته که به کشته شدن نزدیک به 100 نفر است.

خان در روز چهارشنبه گفت: مجلس که خلبانان از PIA هواپیما که سقوط کرد در 22 مه نمی شد متمرکز در طول پرواز آژانس خبری PTI گزارش شده است.

او با اشاره به آنها “اطمینان بیش از حد و عدم تمرکز” به عنوان برخی از دلایل این فاجعه که به کشته شدن 97 نفر در هیئت مدیره.

“خلبان نادیده گرفته دستورالعمل کنترل ترافیک هوایی و صبا از سوی دیگر آیا اطلاع خلبان در مورد موتور برخورد… خلبانان بحث شد کرونا در طول پرواز. آنها متمرکز نیست. آنها در مورد تاج […] خانواده های خود قرار گرفتند. هنگامی که برج کنترل از او خواست به افزایش هواپیما ارتفاع خلبان گفت: “من را مدیریت کند’. وجود اعتماد بیش از حد” خان گفت: شورای ملی در روز شنبه در حالی که ارائه موقت بررسی گزارش سقوط هواپیما.

ایرباس A320 هواپیما از لاهور به کراچی سقوط کرد و در یک منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی در مارس 22. آن را حمل 91 مسافر و خدمه از هشت سرنشین قبل از آن سقوط کرد به جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir دقیقه قبل از فرود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>