بیش از 30 میلیارد دلار مورد نیاز برای توسعه Covid-19 تست درمان واکسن: که

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان بهداشت جهانی به رهبری ائتلاف مبارزه با کروناویروس نیازهای $31.3 میلیارد دلار طی 12 ماه آینده به منظور توسعه و رول تست درمان و واکسن آن گفت: در روز جمعه.

آن گفت: $3.4 میلیارد دلار بوده است کمک به, تاریخ, ترک یک کسری بودجه از $27.9 میلیارد دلار که $13.7 میلیارد بود “به فوریت مورد نیاز است”.

این که ابتکار عمل با هدف به مقیاس تحویل 500 میلیون آزمون و 245 میلیون دوره از درمان به پایین و کشورهای با درآمد متوسط تا اواسط 2021 آن در بیانیه ای گفت.هدف آن نیز به مقیاس تحویل 2 میلیارد دوز واکسن از جمله 1 میلیارد به توان خرید پایین و کشورهای با درآمد متوسط با پایان 2021.

که در حال کار با یک ائتلاف بزرگ از مواد مخدر-توسعه مالي و توزيع سازمان تحت آنچه در آن خواستار عمل-شتاب دهنده Hub.در یک به روز رسانی در عمل-شتاب دهنده ابتکار راه اندازی شد در ماه آوریل برای سرعت بخشیدن به تحقیق و توسعه برای این بیماری جدید که و جهانی گروه سلامت گفت: coronavirus همه گیر است که هنوز هم تهدید میلیون ها زندگی می کند و نمرات از اقتصاد.

“سرمایه گذاری مورد نیاز قابل توجهی است اما از آن محدودتر است در اهمیت هنگامی که در مقایسه با هزینه Covid-19″ این در بیانیه ای گفت.”کل هزینه عمل-شتاب دهنده کار است و کمتر از یک دهم از آنچه صندوق بین المللی پول تخمین زده است که اقتصاد جهانی در حال از دست دادن هر ماه با توجه به همه گیر. 468,000 هزار نفر در حال حاضر خود را از دست داده زندگی می کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>