خارج از در نظر گرفتن احتمال هرج و مرج در کره شمالی

کره شمالی سقوط پیش بینی شده است — به اشتباه — برای چندین دهه است.

برخی از گفت: این امر اتفاق می افتد و پس از مبارزه به پایان رسید در جنگ کره در سال 1953. دیگران فکر این امر می تواند در طول 1990s قحطی و یا زمانی که ملی موسس کیم ایل سونگ در سال 1994 درگذشت. و زمانی که مرگ پسرش کیم جونگ ایل محوری کمی شناخته شده 20-چیزی به قدرت در سال 2011 برخی از احساس پایان نزدیک شد.

این جای تعجب نیست پس از آن که شایعات اخیر که رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد است که به طور جدی بیمار منجر به مشابه wringing دست.

کره جنوبی معتقد است که کیم زنده است و در کنترل و اکثر تحلیلگران معتقدند که حتی اگر او نبود, کیم قدرتمند خواهر کیم یو جونگ به احتمال زیاد کنترل احتمالا با کمک انتخاب کردند.

بسیاری از کارشناسان می گویند کره شمالی آب و هوا خواهد این انتقال فقط به عنوان آن را هر تحول.

اما اگر آن را نمی کند? اینجا را نگاه کنید که چگونه کشورهای دیگر ممکن است در مقابله با یک فاجعه در کره شمالی.

–ایالات متحده– اگر دولت در پیونگ یانگ باید سقوط آمریکا-کره جنوبی طرح احتمالی به نام OPLAN 5029 خواهد گزارش را به بازی می آیند.

این طرح به منظور حفظ مرز و کره شمالی سلاح های هسته ای اگر دولت نمی تواند تابع و یا اگر کنترل از کسانی که سلاح می شود نامشخص است.

“میلیون دلار سوال این است: هنگامی که شما استناد OPLAN و چه شاخص به شما تکیه می کنند به انجام این کار? چرا که یک کشور را تامین امنیت در این کشور عملیات می تواند نگاه به ملت دیگر مانند یک ” تهاجم طرح است.’ و سپس همه جهنم می توانید شل” گفت: Vipin نرنگ های هسته ای کره شمالی متخصص در MIT.

بزرگترین نگرانی این است که کره شمالی هسته ای ذخایر استفاده می شود به سرقت رفته و یا به فروش می رسد.

“اگر آمریکا ندارد قصد دارد به در و امن و بازیابی کره شمالی سلاح های هسته — تا جایی که می دانم که در آن آنها — پس از آن ما در حال انجام کار ما” گفت: رالف Cossa رئيس جمهور سابق اقیانوس آرام فروم فکر می کنم تانک در هاوایی است.

“فراتر از آن, آن را حس می کند کمی برای ما و/یا کره جنوبی به درگیر شدن در داخلی کره شمالی مبارزات قدرت.” خطر از ما یک قدم اشتباه در طول یک فروپاشی بزرگ خواهد بود.

در میان مشکلات احتمالی خواهد بود هماهنگی با کره جنوبی نظامی در زمانی که سربازان چینی نیز به احتمال زیاد عامل در شمال و بودجه عظیم نظامی و تلاش های انسان دوستانه.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: به تازگی وقتی پرسیده شد که در مورد کیم سلامت که واشنگتن همچنان به دنبال تکمیل denuclearization “صرف نظر از آنچه وحى در داخل کره شمالی با احترام به رهبری است.” –چین– چین شمالی منبع اصلی کمک و دیپلماتیک حمایت و نظر ثبات سیاسی در آن فقیر همسایه بسیار مهم برای امنیت خود.

اگر چه چین موافقت کرده است که سازمان ملل متحد تحریم های شمال سلاح برنامه های آن را با احتیاط از هر چیزی که فروپاشی اقتصاد و یا سرنگون کردن حزب حاکم و به طور بالقوه از بند باز کردن درگیری در مرز آن و سیل پناهندگان عبور بیش از.

چین در سال های اخیر تقویت شده آن مرز دفاعی با شمال. اما بسیاری از مردم ساکن در چين از مرز هستند, قومی, کره ای, افزایش ترس از بی ثباتی و یا حتی ارضی از دست دادن اگر مرز باز شد.

چین بزرگترین نگرانی این است که تصور می شود چشم انداز آمریکا و کره جنوبی نیروهای عملیاتی در امتداد مرز خود را یک نگرانی است که باعث چین وارد جنگ کره 70 سال پیش. یک تغییر در رهبری کره شمالی با این حال بعید به تغییرات عمده به رابطه گفت: Chao Lu, یک استاد در لیائونینگ آکادمی علوم اجتماعی در چین است.

کره جنوبی — گذشته از برنامه های مشترک با ارتش ایالات متحده داخلی کره جنوبی آماده سازی برای یک کره شمالی سقوط گزارش مقابله با چگونه به پناهگاه هجوم پناهندگان و چگونه به راه اندازی اورژانس مقر اداری در شمال.

با توجه به درز کابل های دیپلماتیک آمریکا و سپس ارشد کره جنوبی مشاور ریاست جمهوری Kim Sung-hwan گفته یک دیپلمات ایالات متحده در سال 2009 است که کره جنوبی را در قانون اساسی آمده است که کره شمالی است که بخشی از کره جنوبی قلمرو و این که “برخی از محققان بر این باورند که اگر شمال سقوط برخی از نوع ‘موقت نهاد’ خواهد شد که ایجاد می شود به ارائه حاکم محلی و کنترل و سفر از کره شمالی شهروندان است.”

وقتی که اخیرا در مورد برنامه های احتمالی کره جنوبی را وحدت گفت: “آماده برای تمام احتمالات است.” یک مشکل بزرگ این است که بر خلاف چین و کره جنوبی نمی تواند بسیج تعداد زیادی از سربازان مورد نیاز برای ایجاد ثبات در کره شمالی. “اگر رژیم کره شمالی در آستانه فروپاشی چین به احتمال زیاد ارسال نیروهای نظامی به متحد خود را و ایجاد یک حرفه ای-رژیم پکن در کشور” کره جنوبی JoongAng Ilbo روزنامه در سرمقاله اخیر. “سئول باید انجام بهترین خود را برای به حداقل رساندن چین مداخله در شمال بر اساس جامد اتحاد با” واشنگتن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر