‘ما تیم پزشکی یک تماس دور’: سی دی های کلی Bipin Rawat

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند رئیس دفاع کارمندان (سی دی), General Bipin Rawat وظیفه synergise عملکرد هند سه مسلح خدمات در حال حاضر در بالای یک طرح برای مقابله با کروناویروس نبرد در داخل کشور و در فوری محله است.

“ما هواپیما و پزشکان در یک تماس دور و می تواند با عجله به هر کشور در این محله است. در داخل کشور ما آماده 10,000 تخت برای قرنطینه [در امکانات نظامی] و همچنین می توانید به سرعت راه اندازی جداسازی بخش” Rawat گفت: در مصاحبه ای منحصر به فرد.

تک نقطه مشاور نظامی به دولت که مسئول راه اندازی بحرانی tri-سرویس تئاتر دستورات به افزایش در این کشور مرسوم جنگ آمادگی در حال حاضر بخشی از جلسات روزانه در مقابله با Covid-19 یک بیماری است که آلوده 226,000 کشته و بیش از 9,250 در سراسر جهان است. در هند آن تا کنون آلوده 173 (از جمله برخی اتباع خارجی) و کشته شدن چهار.

 

Rawat بخشی از برنامه روزانه همایش های برگزار شده توسط اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan و کابینه وزیر راجیو Gauba. “ما باید امکانات و ساختار. نیروهای مسلح توان آن را به ارتش و نیروی دریایی یا نیروی هوایی همیشه لنت شانه خود را به بلایای طبیعی. ما خواهد بود با اجازه دادن به این کشور پایین اگر ما در گام,” او گفت:.

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

همه خدمات را صادر مشاوره به رتبه و فایل خود را در برخورد با این بیماری و Rawat گفت که او تا به حال توصیه می شود از خدمات ستاد به تحریم بیشتر برگ. “کسانی که در حال حاضر در مرخصی در مناطق روستایی در حال تشویق به گسترش خود برگ” سی گفت که این بیماری در حال حاضر در درجه اول گزارش از مترو و شهرستانها بزرگ است.

در له که در آن یک سرباز ارتش آزمایش مثبت برای Covid-19, فرماندهان گفته شده است اجازه می دهد تا برگ فراتر از تحریم 25% (از قدرت) خوانده شده را علامت.

این خدمات در حال حاضر متوقف و تمام جشن ها و برنامه های آموزشی. ارتش خواسته است تا تشکل های خود را برای جلوگیری از غیر ضروری تجمع جمعی از جمله جشنواره رفاه فعالیت ها و اجتماعات. آن فرستاده مشاوره در مارس 13 اصرار تمام نظامی موسسات برای جلوگیری از تجمعات به دلیل رشد ترس بیش از این گسترش coronavirus.

یک لیست از خدمات بیمارستان که در آن بیماران می تواند جدا شده و درمان شده اند با دولت است.

“پس ما را متوقف کرده اند برنامه های آموزشی و دلسرد کنفرانس ها و نشست های بسیاری از کار است آهسته. همان پرسنل را در حال حاضر کمک به مقابله با این ویروس. ما آمادگی نمی خواهد رنج می برند گفت:” Rawat تکرار است که هند نیروهای مسلح “نبرد آماده” و حتی می توانید با پاسخ دادن به یک تماس از یک کشور همسایه. “ما هواپیما آماده هستند و بنابراین ما پزشکان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>