‘ما جورج Floyds’: خشم در وادار سازد و میر در تامیل نادو

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

خشم بیش از مرگ یک پدر و پسر دو در بازداشت پلیس در تامیل نادو را ستهنکولم نصب شده در شنبه با رهبران سیاسی در دولت امیدوار کننده اقدام سریع در این مورد شده است که نسبت به قتل یک سیاه و سفید آمریکا در واکنش به خشونت پلیس در ایالات متحده است.

P Jayaraj, 59 و J Fennix امانوئل, 31, شکنجه شدند و به طرز وحشیانه ای کوبید توسط پلیس که منجر به خونریزی و مرگ احتمالی با توجه به نامه ای به مقامات دولتی نوشته شده توسط Jayaraj همسر J Selvarani.

با توجه به یک گزارش اطلاعاتی دو دستگیر شده بودند در تاریخ 19 ژوئن در ستهنکولم در Thoothukudi منطقه به اتهام نقض مستند هنجارها با نگه داشتن مغازه خود را باز برای ساعت های طولانی تر و هجوم شب مقررات منع رفت و آمد. آنها remanded قضایی بازداشت و تسلیم در کویلپتی زندان در این شهر در ژوئن 21.

Fennix درگذشت روز دوشنبه پس از شکایت از تنگی نفس و پدرش درگذشت و یک روز بعد در کویلپتی دولت, بیمارستان, وزیر Edappadi Palaniswami که نظارت پلیس در دولت گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

“ما را بیش از این حادثه طبق قانون” Palaniswami گفت.

چهار پلیس از جمله دو زیر بازرسان شده اند به حالت تعلیق بیش از این حادثه گزارش خبرگزاری PTI.

صدها نفر از کاربران رسانه های اجتماعی افراد مشهور و رهبران سیاسی را محکوم کرد این حادثه که در میان بالا, توییتر, موضوعات پرطرفدار در این کشور در روز جمعه و در میان 30 بالا روند در سطح جهان است.

“جورج Floyds از هند به مراتب بیش از حد بسیاری از… خواهد سرخپوستان مارس در تظاهرات مانند امریکا ؟” نوشت: در گجرات قانونگذار Jignesh Mevani با اشاره به حوادث پس از مرگ در بازداشت پلیس در مارس 25 جورج فلوید, سیاه آمریکا در مینیاپولیس در ماه گذشته. بازیگر بالیوود پریانکا چوپرا جوناس در توییتر نوشت او کاملا “حیرت زده” و “عصبانی” بیش از این حادثه اضافه کرد: “گناه نباید اجازه داده شود به مجازات. ما باید حقایق است. من حتی نمی تواند شروع به تصور کنید چه خانواده باید از طریق رفتن.”

تنها راه برای رسیدگی به این طریق سریع و عادلانه و شفاف بررسی و به همان اندازه سریع تحویل دادگستری ماهیندرا گروه رئیس Anand Mahindra گفت: در یک توییت در روز شنبه.

در میان گزارش باشگاه خبرنگاران این حادثه حاکم هند آنا Dravida Munnetra Kazhagam (AIADMK) گفت: در یکی دیگر از بیانیه روز جمعه دولت این اطمینان را به عدالت تحویل داده شده است و حتی به عنوان مخالفت DMK هدفمند این دولت برای پلیس اجازه می دهد به قانون را در دست خود. DMK رئیس و رهبر مخالفان دولت در مجلس MK استالین نیز گفت: کسانی که مسئول این “بربریت” باید مجازات شود و که حزب او حمایت تمام اقدام قانونی در برابر گناه. هر دو طرف همچنین اعلام کرد جبران ₹25 لاخ برای هر یک از خانواده های قربانیان.

این حادثه باعث تظاهرات در سراسر کشور با تجار و بستن مغازه ها در روز جمعه در اعتراض به اتهام خشونت پلیس.احزاب سیاسی رهبری MK استالین از DMK برگزار شد تظاهرات یک روز پس از رهبر حزب و Rajya سبها عضو MK Kanimozhi بازدید خانواده است.

روز جمعه Thoothukudi سرپرست پلیس آرون Balagopalan همچنین ارائه گزارش وضعیت به مادورای نیمکت از مدرس دادگاه عالی که تا به حال گرفته شده suo motu اگاهی از این موضوع در ژوئن 24. جلسه بعدی برنامه ریزی شده است که برگزار خواهد شد در تاریخ 30 ژوئن.

نزدیک به 15 مورد از وادار سازد خشونت و شکنجه گزارش شده در هر روز به طور متوسط با نه نفر در حال مرگ قضایی یا پلیس بازداشت هر 24 ساعت با توجه به آخرین گزارش سالانه ملی کمیسیون حقوق بشر (NHRC) برای سال 2017-18. این NHRC گفت: در گزارش خود وادار سازد که برخی از مرگ و میر گزارش شده پس از تاخیر و یا گزارش نشده است و در همه حال با اضافه کردن خشونت در بازداشت بود به طوری که شایع “است که آن را تبدیل به تقریبا روال”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>