ما کادر کشته در آروناچال پرادش به ارسال پیام به چین می گوید NSCN-IM

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Isak-Muivah جناح سوسیالیست ملی شورای Nagaland (NSCN-IM) ادعا کرده است که شش تن از شورشیان ساز و برگ را در کادر کشته شدند توسط نیروهای امنیتی در آروناچال پرادش در روز شنبه به منظور ارسال پیام به چین است.

در اوایل صبح عملیات توسط ارتش هند آسام تفنگ و آروناچال پرادش پلیس در شنبه شش کادر از NSCN-IM شد “neutralised” در Nginu در Longding منطقه از آروناچال پرادش و یک انبار بزرگ از سلاح و مهمات و مواد انفجاری تعبیه) و غیره. بازیافت.

همچنین بخوانید: هندی, چینی, فرماندهان به احتمال زیاد برای دیدار این هفته

با توجه به آروناچال پرادش پلیس هوش ورودی دریافت شد و تایید شده توسط سازمان های مختلف که NSCN-IM کادر کمپینگ در Nginu منطقه تا به حال برنامه ای برای ربودن برخی از افراد برجسته در Longding منطقه.

“Longding منطقه مسکونی توسط Nagas است نه چندان دور از هند و چین مرز که در آن هند است که با داشتن یک مرز اختلاف است. وجود دارد گزارش شده است که سنگین غلظت چینی PLA سربازان در منطقه مورد مناقشه,” NSCN-IM گفت: در آزادی مطبوعات صادر شده در روز یکشنبه.

“پس از Galwan حادثه در ماه ژوئن این Longding قتل 6 NSCN-IM پرسنل توسط نیروهای امنیتی هند ممکن است قابل درک برای ارسال پیام که در سراسر ارتش هند نمی خواهد تحمل هر گونه نیروهای که به جرات می آیند بیش از حد نزدیک برای آسایش” به آن اضافه شده است.

آزادی با اشاره به خشونت چهره بین ارتش هند و چین مردم را ارتش آزادی در شرق لاداخ را Galwan دره که در طی آن 20 سربازان هندی کشته شدند.

بزرگترین نگا شورشیان لباس NSCN-IM شده است در مذاکرات صلح با مرکز از سال 1997 و امضا یک توافق در ماه اوت 2015.

همچنین بخوانید: هند به کاهش بیش از وابستگی به چین مواد اولیه دارویی

هر چند مذاکرات صلح با NSCN-IM و دیگر نرم افزار-مذاکرات شورشی لباس های منعقد شده در اکتبر 2019 رسمی معامله برای پایان دادن به چندین دهه نگا مشکل سیاسی است که هنوز هم در انتظار.

تشریح برخورد در Longding به عنوان یک نمونه از “دولت-حمایت مالی تروریسم”, NSCN-IM اعلام کرد که ساز و برگ بوده است “رانده شده به دیوار پس از تکرار تحریک و تجاوز”.

“نیت روح آتش بس شده است مهر به زمین. آتش بس دهکدهای از دست داد و معنای آن به دلیل آتش بس تنها می تواند حس وجود دارد که در آن احترام متقابل گفت:” NSCN-IM انتشار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>