یک گریان نائومی اوزاکا به دنبال او Australian Open ناامیدی با یکی دیگر از شگفتی شکست زمانی که او مورد ضرب و شتم 6-0, 6-3 جهان شماره 78 سارا Sorribes Tormo در تغذیه جام.

اسپانیا در زمان غیر منتظره منجر بیش از ژاپن در کراوات در کرتگنا پس از Sorribes Tormo حروف در یک بی دقتی عملکرد از اوزاکا ساخته شده است که شگفت آور 50 هیچکدام از اشتباهات در 15 بازی.

کارلا سوارز ناوارو پس از آن ساخته شده آن را 2-0 به میزبان پس از او کاسته گذشته میساکی Doi 6-3, 6-4.

Sorribes Tormo لذت می برد از حمایت قابل ملاحظه صفحه اصلی جمعیت در لا منگا باشگاه و قوام ثابت بیش از حد برای اوزاکا که هرگز در خاک رس است.

“ما می دانستیم که سارا تا به حال بازی آن را بسیار ناراحت کننده برای نائومی” اسپانیا کاپیتان آنابل مدینا Garrigues گفت.

“او گیر به برنامه بازی کاملا.”

برندگان هشت مقدماتی روابط ملحق خواهد شد چهار اتوماتیک مطالب دارندگان فرانسه و استرالیا و جمهوری چک و مجارستان میزبان در افتتاحیه تغذیه جام در بوداپست در ماه آوریل است.

اوزاکا دو بار گرند اسلم قهرمان شده تحمل لرزان شروع به سال بعد از اینکه زدم 15 ساله آمریکایی احساس Coco Gauff ماه گذشته در ملبورن که در آن او تا به حال برداشته جایزه در سال 2019.

پس این ادعا دومین متوالی عمده پیروزی اوزاکا غوطه ور شکست به گذشته دور چهارم در هر یک از چهار گرند اسلم پس از.

22 ساله که کاهش یافته است به شماره 10 در این دنیا تسلیم این مجموعه برای اولین بار به Sorribes Tormo در یک swift 27 دقیقه قبل از قرار دادن بیشتر از یک مبارزه در دوم.

اما پس از اوزاکا led 2-0, Sorribes Tormo برگشتم و شکستن میدوی را از طریق اثبات قاطع با وضوح نا امید اوزاکا تلاش برای مهار احساسات خود را در پایان.

Sorribes Tormo دوم حرفه ای مجرد پیروزی در تغذیه جام به اسپانیا کامل شروع شد که توسعه یافته توسط سوارز ناوارو راحت پیروزی بر Doi.

اوزاکا در حال حاضر خواهد شد به ضرب و شتم سوارز ناوارو در معکوس مجرد در روز شنبه برای جلوگیری از اسپانیا رزرو جای خود را در فینال در بوداپست در ماه آوریل است.

در جاهای دیگر دنیا شماره پنج بلیندا Bencic کوبید Gabriela Dabrowski 6-1, 6-2 به سوئیس یک فرمانده 2-0 استفاده بیش کانادا در حالی که بریتانیا تضعیف 2-0 پشت در مقابل اسلواکی در براتیسلاوا.

روابط بین بلژیک و قزاقستان رومانی و روسیه و هلند و بلاروس شد همه سطح 1-1 پس از باز کردن در شب.

بعد از آن در روز جمعه, سرنا ویلیامز را در این مسابقات برای چهارمین دهه به عنوان ایالات متحده میزبان لتونی در اورت واشنگتن است.

آن خواهد بود که 23 بار گرند اسلم قهرمان اولین حضور در این رویداد پس از سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de