فرمان پاک توسط یوگی کابینه برای بازیابی خسارت ناشی از شورش شیطان…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این اوتار پرادش کابینه در روز جمعه تصویب یک فرمان است که اجازه خواهد داد که دولت مقامات برای بازیابی ضرر و زیان را به املاک عمومی و خصوصی ناشی از شورش و تظاهرات, سیاسی, کروبی و غیر قانونی کتاب.

وزیر یوگی Adityanath ریاست جلسه هیئت دولت که مورد تایید اوتار پرادش بازیابی از آسیب های عمومی و خصوصی خواص فرمان-2020 .

“کابینه را تایید کرده است فرمان داشتن مقررات برای بازیابی خسارت ناشی از عمومی یا خصوصی خواص در هر اضطراب” وزیر دولت در امور پارلمانی Suresh Khanna به خبرنگاران گفت:.

دولت دریافت ملامت روز دوشنبه از اللهبد دادگاه عالی برای قرار دادن هوردنجس (حاوی نام و عکس و آدرس ادعا تظاهر کنندگان در لکنو که در تظاهرات خشونت آمیز در برابر تابعیت (متمم) قانون از آنها جبران شده است و به دنبال صدمه به اموال. در روز پنج شنبه دادگاه عالی تصمیم به مراجعه به یک نیمکت بزرگتر درخواست توسط اوتار پرادش دولت در برابر نظم.

خناس گفت: دیوان عالی کشور در گذشته مشاهده شده است که یک قانون سخت بود و نیاز به بررسی و آسیب به املاک عمومی و خصوصی در طول سیاسی دسته های غیر قانونی, تظاهرات اعتصابات و کتاب. او گفت: SC خواسته بود برای فیلم و تحقیقات راه اندازی ادعای دادگاه برای بازیابی خسارت و اضافه کرد که دولت تا به حال با تصویب قطعنامه جدید فرمان. جزئیات بیشتر در مورد مفاد قانون جدید در دسترس بودند.

دولت کابینه ظاهرا فرمان مسیر برای توانمندسازی دولت قرار داده تا هوردنجس/پوستر معترضان در اماکن عمومی و بازیابی خسارت.

خناس گفت: قوانین مربوط به مسائل خواهد بود در پیش نویس. او گفت: قوانین خواهد بود مطلع هنگامی که تایید شده توسط کابینه.

اوتار پرادش سخنگوی دولت و وزیر کابینه Siddharth نات سینگ گفت: دولت تا به حال تا کنون شده است به دنبال برای بازیابی خسارت از طریق یک دستور دولت.

او گفت: دولت تشکر Adityanath برای تصمیم خود به موضوع احداث عمومی هوردنجس به دیوان عالی کشور.

Samajwadi دولت سخنگوی راجندرا Chaudhary به نام فرمان “غیر دموکراتیک و سخت گیرانه”. چودری گفت: “این گام بویش از سوء استفاده از قدرت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>