خوش بینانه در مورد آماده سازی ما برای بازی های المپیک توکیو: Marijne

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در پی به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو و در نظر 21-day مستند در کشور های ورزشی اقتدار هند (SAI) برگزاری جلسات از طریق ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور و وزیر ژنرال بالا عملکرد مدیر و سر مربی اجرائی مربوطه ملی ورزشی فدراسیون (NSF) به ارزیابی مجدد خود را در دراز مدت برنامه ریزی تحصیلی سناریو و استراتژی به چین با بازی های المپیک برگزار می شود در سال 2021.

یکی از اولین جلسات در این سری از برنامه ریزی همایش برگزار شد Sandip Pradhan مدیر کل سای و دیگر سای مقامات با نمایندگان هاکی هند (سلام) از جمله النا نورمن, مدیر عامل, سلام, Cdr. RK Srivastava, مدیر اجرایی, سلام دیوید جان مدیر با عملکرد بالا گراهام رید رئیس مربی هندی مردان تیم هاکی و Sjoerd Marijne ارشد مربی هندی زنان تیم هاکی.

روش های مختلف مربوط به بازی های ورزشی از جمله تیم های’ آموزش داخلی رقابت ساختار و خارجی قرار گرفتن در معرض مورد بحث قرار گرفت. تعدادی از راه حل های عملی و جایگزین قبلی برنامه ریزی استراتژی بودند بررسی در نظر داشتن مداوم مستند آموزشی تحت قرنطینه (فیزیکی و جنبه های روانی) و ممکن است محدود مرزی جنبش حتی پس از مستند برداشته شده است.

در این جلسه DG سای همچنین بررسی اقدامات مختلف نهاد برای مهار COVID-19 در SAI مرکز بنگالور که در آن هر دو مردان و زنان تیم هسته probables در حال جایگزین شدن است.

Marijne گفت: “ما تا به حال مثبت بحث در مورد امور و ما نشان داد اولویت های ما یک بار این وضعیت را بهبود می بخشد و به محض این که بیشتر شناخته شده است در مورد امکانات در آینده است.”

“ما همچنین در مورد ذکر اولویت ما در مورد بازیکنان ماندن در اردوگاه ملی در طول مسابقات داخلی به منظور جلوگیری از صدمات در سرب تا به بازی های المپیک در سال آینده. من به خصوص دوست proactiveness از سای و هاکی هند و من بسیار خوش بینانه در مورد آماده سازی ما برای بازی های المپیک توکیو. من فکر می کنم این خوب است که ما در حال فکر کردن در مورد مثبت و راه رو به جلو است.”

پس از ویدئو کنفرانس رید بیش از حد ابراز اطمینان کرد که المپیک آماده سازی این تیم در مسیر. “ما تا به حال بسیار سازنده دیدار و در مورد روند برنامه ریزی برای 16 ماه آینده. ما مطلع سای که این تیم و کارکنان هستند که به خوبی مراقبت در حالی که در سخت شده است.”

“ما در مورد سناریوهای مختلف و در انتظار تصمیم گیری به عنوان زمانی که ما می توانیم دوباره شروع به آموزش کامل. ما همچنین توافق کردند به باقی می ماند به عنوان انعطاف پذیر به عنوان ممکن است با هدف آماده شدن برای رفتن به عنوان به زودی به عنوان رقابت های بین المللی recommences.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>