احزاب مخالف در هند, سوال در دولت را از دست داده و Covid-19 بحران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Covid-19 داده است که منتشر شده توسط دولت هند به صورت روزانه است و نه فقط “گیج کننده” بلکه پر از ‘اختلاف’, احزاب مخالف در هیمالیا دولت گفته اند.

هند کوچک هیمالیا دولت های هم مرز با چین و بوتان و نپال گزارش شده 70 Covid-19 موارد تا جمعه که 21 بيمار مرخص شده از بیمارستان و اطلاعات ارائه شده توسط دولت را نشان می دهد. شده اند وجود دارد هیچ تلفات تا کنون.

اما نگاهی دقیقتر به آمار منتشر شده طی چند روز گذشته نشان می دهد که شده است وجود دارد برخی از اختلاف.

در ژوئن 11, آمار رسمی منتشر شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان ادعا کرد که حداقل 6,618 سواب نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند. اما در ژوئن 12 تعداد آزمون انجام شد 5,157.

بهارات Basnet رئیس پرادش کنگره کمیته هند گفت: “وجود اختلاف در Covid-19 اطلاعات ارائه شده توسط دولت است. این وضعیت می تواند بهبود یافته است و تا به حال دولت به نام یک نشست قبل از قرار دادن در محل تکنیک های مبارزه.”

هند اولین بار در میان کشورهای به ممنوعیت ورود خارجی ها و کارگران مهاجر. مرزهای بین المللی با چین و نپال و بوتان نیز مهر و موم شده. دولت با این حال شاهد افزایش شدید پس از Sikkimese مردم بازگشت و هنگامی که در سراسر کشور مستند آرام بود.

اتهام اختلاف نیز ظاهر در تعدادی از بهبود. در حالی که در ژوئن 16, اطلاعات رسمی اعلام کرد که پنج نفر بهبود حال تعداد افراد ترخيص شده از بيمارستان ها کاهش یافته و به چهار روز بعد در 17 ژوئن.

مقامات ارشد دولت, دولت باید رد اتهامات عنوان شده علیه.

“اطلاعات رسمی ارائه شده در صبح روز 12 ژوئن در مجموع تعداد تست های انجام شده را منعکس نمی کند تعداد آزمایشات انجام شده در شمال بنگال کالج پزشکی و بیمارستان (NBMCH) در Siliguri, West Bengal” گفت: Kaden Zangmu این گره افسر Covid-19 در هند.

وی در ادامه گفت: “پس از 12 ژوئن فرمت بهداشت بولتن تغییر و 1,711 تست های که انجام شد در NBMCH بودند منعکس شده در این نشریه است.”

آخرین نمونه فرستاده شده به NBMCH بود در تاریخ 28. پس از آن تاریخ تمام نمونه های آزمایش شده در کشور را به خود آزمایشگاه. “تا کنون 8,894 نمونه از جمله 1,711 ارسال به NBMCH آزمایش شده است,” او گفت:.

“تعداد کل بهبود موارد در ژوئن 16 و 17 ژوئن بود 4. این پورتال که در آن داده ها به روز شده است به کار گرفته شده توسط دولت خانه بخش است.”

احزاب مخالف از جمله هند, جبهه دموکراتیک (SDF) و کنگره گفت: این اطلاعات در دسترس ساخته شده ثابت کرد که دولت این است که جدی نیست در مورد آمار و ارقام.

MK Subba, SDF سخنگو گفت: “وجود دارد که در مجموع سردرگمی در اداره Covid-19 بحران و اطلاعات توسط دولت. در هند دولت ساخته شده است یک اشتباه با مطالعه Covid-19 ضربه و اجرا کاهش اقدامات بسیار دیر است. آن شکست خورده است و به دنبال گذاشته, گزارش, پروتکل و دستورالعمل ICMR.”

Pempa Tshering Bhutia مدیر کل تقدیر وزیر امور خارجه و سلامت خانواده وزارت رفاه گفت: “ما شده اند ارسال کل اطلاعات از جمله آزمایشات انجام شده در NBMCH به مرکز روزانه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>